Piotr Kalsztyn| 
aktualizacja 

Miał opiekować się dzieckiem, a je zgwałcił. Trafił do więzienia i po tygodniu zginął

596

Daniel Davey trafił do aresztu na początku stycznia. Był skazany na sześć i pół roku więzienia.

Miał opiekować się dzieckiem, a je zgwałcił. Trafił do więzienia i po tygodniu zginął
(Oxford Police)

*Mężczyznę znaleziono martwego w jego celi. *Na razie nie ustalono, czy było to samobójstwo, czy też zamordowali go inni więźniowie. Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiedziało, że jego śmierć zbada Rzecznik Praw Obywatelski do spraw więziennych - informuje "Daily Express".

Davey przez 18 miesięcy wykorzystywał chłopca w wieku szkolnym. Opiekował się nim pod nieobecność rodziców. W tym czasie zmuszał dziecko do seksu oralnego. Sytuacja powtórzyła się sześciokrotnie. Sprawa wyszła na jak, gdy dziecko opowiedziało o wszystkim rodzicom.

Pedofil był jeszcze oskarżony o dwa ataki seksualne na dzieci. Z jednego zarzutu sąd go uniewinnił. W więzieniu miał spędzić sześć i pół roku. Trafił również na listę przestępców seksualnych.

Chciałbym podziękować chłopcu za jego odwagę, że był w stanie opowiedzieć o tym wszystkim. Mam nadzieję, że to zachęci każdego, kto padł ofiarą przemocy seksualnej, do zgłoszenia się na policję – uzasadniał sąd.

*Mężczyzna zginął w więzieniu HMP Bullingdon w hrabstwie Oxfordshire. *W zakładzie karnym przebywa ponad tysiąc dorosłych mężczyzn. Według ostatnich raportów w więzieniu jest zbyt mało personelu, a co trzeci odsiadujący wyrok czuje się skazany. Nastąpił tam także wzrost samookaleczeń, a od poprzedniej kontroli trzech więźniów odebrało sobie życie.

Zobacz także: Zobacz także: Usiłował zgwałcić 8-letnią dziewczynkę! Sąd wypuścił go na wolność

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić