Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Miał wziąć ślub, trafił do aresztu

4
Podziel się:

Dramatyczne sceny na łódzkim komisariacie. 28-letni mężczyzna był poszukiwany nakazem osadzenia.

Miał wziąć ślub, trafił do aresztu
(PAP, Paweł Supernak)

Łódzka drogówka zatrzymała mężczyznę 28 maja po godzinie 14. Jak informuje "Dziennik Łódzki", uwagę policjantów zwrócił fakt, że kierujący audi A3 wjechał na tzw. wysepkę. Po zatrzymaniu łodzianina okazało się, że nigdy nie uzyskał on prawa jazdy, a dodatkowo poszukiwano go w celu doprowadzenia do zakładu karnego. 28-latek trafił na II Komisariat Policji w Łodzi, przez co musiał zrezygnować z zaplanowanego na ten dzień ślubu.

Załamana wybranka zjawiła się na komisariacie w sukni ślubnej. Policjanci okazali się jednak niewzruszeni, a kobiecie nie udało się odzyskać narzeczonego.

Niestety prawo jest jednakowe dla wszystkich i 28-latek zamiast do kościoła, pojechał do łódzkiego aresztu śledczego - powiedział "Dziennikowi Łódzkiemu" asp. sztab. Radosław Gwis z KWP w Łodzi.

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(4)
xyz
6 lat temu
prawo jest jednakowe dla wszystkich ... zwykłych obywateli... bo ci co są zamieszani w głośne Afery czy Amber Goldy jakoś śpią spokojnie.
5678uytfgh
6 lat temu
spoko ,potrzymają go w areszcie śledczym ze dwa lata i później go zwolnią ,oczywiście ani przepraszam ani pocałuj ...... Sąd da mu odszkodowanie w wys 5000zł i po sprawie Wszystko zgodnie z (bez)prawem
Roz_woodnick
6 lat temu
kiedyś im podziękujesz, brachu...:-))
x
6 lat temu
prawidłowo
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić