Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Młody piłkarz rzucił się pod pociąg. Powodem było zerwanie z dziewczyną

15
Podziel się

21-letni Jacob Standbridge z Wielkiej Brytanii rzucił się pod pociąg ekspresowy zaledwie 12 godzin po zerwaniu z dziewczyną. Przyczyną tej decyzji miały być wiadomości, które zobaczył w telefonie partnerki.

Młody piłkarz rzucił się pod pociąg. Powodem było zerwanie z dziewczyną
(Facebook.com)
bETALOmt

Jacob kilkanaście godzin po zerwaniu ze swoją dziewczyną wysłał matce niepokojąco brzmiącą wiadomość. „Bardzo cię kocham, mamo. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Bardzo mi przykro”. To zaalarmowało kobietę, która obawiała się najgorszego.

Niestety jej przypuszczenia się potwierdziły. Chwilę po wysłaniu wiadomości, około 6 rano, chłopak rzucił się pod pociąg. Obrażenia, których doznał były zbyt rozległe. Nie udało się go uratować. W trakcie dochodzenia wyszło na jaw, że powodem mógł być konflikt z jego dziewczyną o wiadomości, które ta miała w telefonie.

Jacob i jego dziewczyna Ciera byli przez kilka lat szczęśliwi. Chłopak chciał się nawet oświadczyć. Jednak na kilka tygodni przed tragicznymi wydarzeniami ich relacja zaczęła się psuć.

bETALOmv

Podobno głównym powodem sporów było zażywanie przez chłopaka sterydów. Był zawodowym sportowcem i mógł przez takie zachowanie utracić wszystko co osiągnął. Ciera nalegała, aby przestał brać sterydy, groziła mu zerwaniem. W przeddzień wydarzenia Jacob odnalazł na telefonie Ciery wiadomości, w których rzekomo jasno mówiła, że to koniec ich związku.

W trakcie śledztwa orzeczono jednak, że nie ma pewności, że to było powodem samobójstwa. Stwierdzono, że wiadomości wymieniane z Cierą nie dają jasno do zrozumienia, że chłopak chce zrobić sobie krzywdę.

Matka Jacoba jest jednak przekonana, że to sterydy i konflikt z dziewczyną sprawiły, że jej syn nie żyje. Twierdzi, że odkąd zaczął się kłócić z Cierą, był smutny i mocno przygaszony.

Ich związek to były wzloty i upadki, ale zaobserwowaliśmy pogorszenie w ciągu ostatnich sześciu tygodni. Jacob zmienił się – powiedziała kobieta.

bETALOmB
Zobacz także: Zobacz też: Chciał popełnić samobójstwo. Potrzebował przeszczepu twarzy

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

bETALOmW
KOMENTARZE
(15)
Max
2 lata temu
Sterdydy nie tylko Cię pompuja ale też strasznie ryją kopułe także warto się dwa razy zastanowić zanim to zaczniesz brać.
lex
2 lata temu
zabić sie przez jakąś tępą dzidę? brak słów
Antygłupek
2 lata temu
'Bardzo cię kocham, mamo. Dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Bardzo mi przykro.' Albo mama z lgbt, albo, co bardziej prawdopodobne, znowu literówka! Dzień dobry!
bETALOmX
realistka
2 lata temu
Glupota przewyższyla,niestety
www
2 lata temu
Owszem, sterydy, podobnie jak hormony i antybiotyki, to bardzo niebezpieczne leki. Mocni nasilają kandydozę układową, która zatruwa mykotoksynami cały organizm, a o której się celowo studentów medycyny i weterynarii nie leczy, by po prostu pacjentów nie wyelczyć. Tylko szpikować ich podobnymi lekami, jedynie na objawy, zaś nasilające przyczynę tak bardzo, że w miarę dawania kolejnych dawek tych leków infekcja się nasila i objawy także. I potem się niezgodnie z prawda twierdzi, że pewne choroby rzekomo można utrzymywać tylko w stanie niepogorszenia albo że rzekomo do końca życia na coś się będzie chorować. Nieprawda. To jest to wyleczenia, pod warunkiem równoczesnego stosowania lecznia wraz z dietą i z wyjściem z wszelkich nałogów oraz życia w spokoju, a koniecznie z wyjściem z grzechów przez sakrament szczerej spowiedzi.
pimcuk
2 lata temu
Wychowanie bezstresowe tak właśnie działa
Polski Agent ...
2 lata temu
I znów mamy na kolanie skleconą relację "po polskiemu". Albo tęczowi górą, albo w Wielkiej Brytanio co druga mama to facet ;-) :-) :-))
gość
2 lata temu
Młodzi ludzie żyją pod presją i nie dają rady .Okres dojrzewania jest trudny i bolesny .
gość
2 lata temu
On ma dziwne oczy chyba powinien mieć czerwone .
aaa
2 lata temu
Smutne , ale podonbno steroydy powoduja depresje?
Apatrhizzziee...
2 lata temu
Cienias,słabeusz,Laps, Tchórz!!!! zabił się bo miał taki problem hahahaha nie szkoda mi go tylko jego rodziny , Tchórz nie stawił czoła problemowi tylko zostawił Matkę w żałobie tchórz i tchórz Laps ps. Wiem co mówię ...byłem po dwóch stronach
wwww
2 lata temu
Wartościowi są naukowcy, nie sportowcy.
Arte
2 lata temu
"Młody obiecujący piłkarz" a w artykule ani słowa gdzie grał czy na jakiej pozycji. Tragedia się stała, a Wy żerujecie szukając co może zwiększyć wejścia...
bETALOmP
konon
2 lata temu
Przeca "tego kwiatu jest pół światu". Jakiś nerwowy młodzieniec. Szkoda.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić