REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka21.10.19 (18:37)

Największa rodzina w Europie znów się powiększy. To będzie już 22. dziecko

Radfordowie, którzy są największą rodziną w Europie, zapowiadali, że nie będą mieć już więcej dzieci, ale nie dotrzymali obietnicy. Matka 21 dzieci pochwaliła się, że jest w ciąży.
Newspix.pl

44-letnia Sue Radford z Wielkiej Brytanii potwierdziła, że spodziewa się 22 dziecka. Kobieta ma urodzić w kwietniu i ma nadzieję, że będzie to chłopiec. Wtedy miałaby bowiem 11 córek i 11 synów.

Tylko 2 najstarszych dzieci nie mieszka w domu. Karmienie wszystkich członków rodziny kosztuje ok. 350 funtów tygodniowo. Codziennie zużywają 18 litrów mleka, 4 rolki papieru toaletowego i 3 pudełka płatków zbożowych.

REKLAMA
Facebook.com

Ostatnie dziecko Radfordów urodziło się w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy rodzice zapowiedzieli, że nie będą mieć już więcej potomstwa. Dzieci nie wierzyły jednak w ich zapewnienia, twierdząc, że ich rodzice nie zatrzymają się na nieparzystej liczbie.

Niektórzy ludzie decydują się zatrzymać po dwóch lub trzech dzieciach. My zrobiliśmy to po 21 - powiedział wówczas 46-letni Noel, ojciec dzieci.
Wszystkie położne w szpitalu pytały, czy zobaczą nas ponownie w przyszłym roku i oboje powiedzieliśmy, że zdecydowanie nie. Będziemy tylko cieszyć się dziećmi i naszymi wnukami - dodała Sue.

Zobacz także: 4-latka zarzuciła wędkę. Chwilę później osłupiała cała rodzina

Małżeństwo poznało się, gdy Sue miała 7 lat. Pierwsze dziecko urodziło się, gdy kobieta miała zaledwie 14 lat. Para jest już także dziadkami, bo 25-letnia córka Sophie urodziła im 3 wnucząt.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij