Wróć na
Natalia Bogucka
|

Największa rodzina w Europie znów się powiększy. To będzie już 22. dziecko

299
Podziel się

Radfordowie, którzy są największą rodziną w Europie, zapowiadali, że nie będą mieć już więcej dzieci, ale nie dotrzymali obietnicy. Matka 21 dzieci pochwaliła się, że jest w ciąży.

Największa rodzina w Europie znów się powiększy. To będzie już 22. dziecko
(Newspix.pl)
bCGlsnTV

44-letnia Sue Radford z Wielkiej Brytanii potwierdziła, że spodziewa się 22 dziecka. Kobieta ma urodzić w kwietniu i ma nadzieję, że będzie to chłopiec. Wtedy miałaby bowiem 11 córek i 11 synów.

Tylko 2 najstarszych dzieci nie mieszka w domu. Karmienie wszystkich członków rodziny kosztuje ok. 350 funtów tygodniowo. Codziennie zużywają 18 litrów mleka, 4 rolki papieru toaletowego i 3 pudełka płatków zbożowych.

bCGlsnTX

Ostatnie dziecko Radfordów urodziło się w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy rodzice zapowiedzieli, że nie będą mieć już więcej potomstwa. Dzieci nie wierzyły jednak w ich zapewnienia, twierdząc, że ich rodzice nie zatrzymają się na nieparzystej liczbie.

Niektórzy ludzie decydują się zatrzymać po dwóch lub trzech dzieciach. My zrobiliśmy to po 21 - powiedział wówczas 46-letni Noel, ojciec dzieci.
Wszystkie położne w szpitalu pytały, czy zobaczą nas ponownie w przyszłym roku i oboje powiedzieliśmy, że zdecydowanie nie. Będziemy tylko cieszyć się dziećmi i naszymi wnukami - dodała Sue.

Zobacz także: 4-latka zarzuciła wędkę. Chwilę później osłupiała cała rodzina

Małżeństwo poznało się, gdy Sue miała 7 lat. Pierwsze dziecko urodziło się, gdy kobieta miała zaledwie 14 lat. Para jest już także dziadkami, bo 25-letnia córka Sophie urodziła im 3 wnucząt.

bCGlsnUd

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bCGlsnUy
KOMENTARZE
(299)
ciekawy
9 miesięcy temu
Nawet nie mogę się połapać która to jest ta matka co urodziła 21 dzieci
M35
9 miesięcy temu
14 lat i urodzila pierwsze dziecko..Potem praktycznie co rok dwa w ciąży..No niech mi ktoś powie że to normalna rodzina.Kobieta praktycznie cale życie w ciąży albo połogu...
Wia50
9 miesięcy temu
jeśli mają pieniądze na wychowanie i wykształcenie takiej ilości dzieci to ich sprawa, gorzej jeśli wielodzietną rodzinę musieliby utrzymywac podatnicy
bCGlsnUz
Aga
9 miesięcy temu
No i muszę zadać pytanie...czy to jest faktycznie normalne? całe życie w ciąży? ile Państwo musi płacić na ich utrzymanie? Bo z jednej pensji...no sorry ale nie wierzę !!!
jajus
9 miesięcy temu
Patologia jest nie tylko wtedy, gdy chleję się wódę i wali dzieciaki czym popadnie. Patologiczne zachowanie zachodzi także wtedy, gdy doprowadza się do sytuacji, kiedy rodzina cały swój byt opiera na pomocy z zewnątrz. Nic nie wiemy o tym, czy i gdzie pracują ci zajęci masową produkcją dzieci rodzice. Może ojciec (bo raczej nie matka będąca permanentnie w ciąży) zarabia krocie i jest milionerem - wtedy wszystko jest OK, bo "kto bogatemu zabroni". Jeżeli zaś żyją wyłącznie lub prawie wyłącznie z zasiłków - to niestety należy ich uznać za rodzinę patologiczną.
Najnowsze komentarze (299)
bulwers
8 miesięcy temu
Dlaczego facet dzieciorób nie poszedł do więzienia za wykorzystanie 13-letniej dziewczynki-bo tyle miała jak zaszła w ciążę,a 14 jak urodziła!!!!!!!!!!!!!!!!!!Patologia!!!!!!!1
ninia
9 miesięcy temu
FAJNIE ŻE JEST TAKA DUŻA RODZINKA I NIECH JESZCZE URODZI 22 DZIECI TO BĘDZIE REKORD A WAM ŻAL
Mama
9 miesięcy temu
Jej to jest niebywale, jestem w szoku ale mega ale to mega ich podziwiam i zazdroszczę, poprsotu super, tym bardziej jak tam panuje harmonia, miłość i wszystko oco najlepsze!!!!
mackiki
9 miesięcy temu
To nalezy leczyc takich ludzi
mieszane uczu...
9 miesięcy temu
Wyglądają na szczęśliwych i radosnych. Nie są zaniedbani, wiedzą co robią... chyba. Ale najważniejsze, że nie mordują swoich dzieci! I skoro 25-latka też ma już troje dzieci to najwyraźniej ma dobre skojarzenia z domem rodzinnym. Inna rzecz, że pierwsze dziecko ta kobieta urodziła w wieku 14 lat. Moim zdaniem za wcześnie zaczęła rodzić... Jednak widać, że jej to nie przeszkadza. I chyba stać ich na utrzymanie dzieci, skoro kolejne jest w drodze. Problemów lokalowych też najwyraźniej nie mają i mieszczą się z całą rodziną w swoim domu. Można im zatem jedynie życzyć wszystkiego najlepszego.
Xxx
9 miesięcy temu
Ludzie, dowiedzcie się troche o nich a dopiero później piszcie komentarze (swoja drogą one świadczą tylko o Waszej inteligencji)
Tatarata
9 miesięcy temu
Ale zaczęła zdecydowanie za szybko
Izabela
9 miesięcy temu
Ci ludzie są zdrowo pomyleni
bCGlsnUr
Anka
9 miesięcy temu
Super. Córka być może pójdzie w ślady matki, będzie wielodzietna, wesoła rodzinka.
Aaaaaaa
9 miesięcy temu
My możemy mieć jak chcesz;)
Aaaaa
9 miesięcy temu
My możemy mieć jak chcesz;)
Sara lenoteli...
9 miesięcy temu
Piękna starość ich czeka
22
9 miesięcy temu
No i cyk 2 drużyny piłkarskie
M
9 miesięcy temu
Średniowiecze, nawet na kalendarzyku małżeńskim się nie mogą połapać.. ksiądz coś musiał źle wytłumaczyć.. kolejna wpadka. To już 22-ga. Czy to jeszcze jest kobieta czy już tylko maszynka do rodzenia? Co zrobi facet kiedy się maszynka zepsuje??
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić