o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Seweryn Dracki
|

Piotr Gadzinowski: Nie przebrałem się za księdza, taki munderek miał Mao

23
Podziel się

Piotr Gadzinowski, były poseł i kandydat Lewicy do Sejmu, oburzył się na naszą zeszłotygodniową publikację. Podaliśmy w niej, zresztą tak jak zauważyli sami internauci, że kontrowersyjny polityk prowadzi kampanię w marynarce przypominającej sutannę i koszuli przywodzącej na myśl koloratkę. Okazuje się, że Gadzinowski, szukał inspiracji jednak gdzieś indziej...

Piotr Gadzinowski: Nie przebrałem się za księdza, taki munderek miał Mao
(East News, Agnieszka Śnieżko)
bDYOLMHp

Właściwie, gdyby nie nasza publikacja, być może niewielu w ogóle wiedziałoby o tym, że kontrowersyjny polityk znowu próbuje dostać się do Sejmu. Nam jednak Piotr Gadzinowski zarzucił hejt samemu nie przebierając w słowach, których nie będziemy tu cytować.

Spieszymy jednak wszystkim wyjaśnić, w tym fanom tegoż Gadzinowskiego, którzy również heheszkowali, że polityk przebrał się za księdza - otóż tak nie było. Dajemy wiarę na słowo lewicowemu politykowi uznając, że sam przebierający się najlepiej wie, za co, lub za kogo przebrać się zamierzał.

Choć i w tym miejscu musimy przyznać, że o ile prowokowanie w stroju przypominającym księdza mogłoby uchodzić za jakiś rodzaj żartu, to deklaracje Piotra Gadzinowskiego dotyczące modowych wzorców dają już jednak trochę do myślenia.

bDYOLMHr

Piotr Gadzinowski wyjaśnił bowiem, że prowadzi kampanię ubrany w Zhoun Shan Huang.

- Czyli garnitur, który nosił Sun Zhongshan, znany u nas jako Sun Yat-sen. A potem podobny nosił przewodniczący Mao - przekonuje polityk.

bDYOLMHx

Komunistyczne fascynacje b. posła SLD nie są tajemnicą, ale nawiązywanie do kontrowersyjnego Mao Zedonga powinny w demokratycznym państwie wszystkim zapalać czerwoną (nomen omen) lampkę ostrzegawczą.

Przeczytaj też:

bDYOLMHy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDYOLMHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
Mao Biedron
2 lata temu
Dla przypomnienia Biedroń trzyma zdjecie Mao na Lodówce ! Jak juz ostrzegacie przed tym Panem to ptoszę pamietac O Biedroniu i jego Komunistycznych zapendach oraz fascynacji w ideologii LGBT ! Lewica -> Wiosna -> Biedroń zalożyciej i przewodniczavy idelogiczny partii -> Mao to Komunistyczny ludobójca (zabil z 40mln ludzi) rekord na swiecue, ktorego zdjecie Biedron trzyma na Lodowce ... To ladnie sie zazebia to Lewica to Komunisci ...
NIE dla "lewi...
2 lata temu
... rozumiem, że to prowokacji Polaków cześć dalsza pana Gadzinowskiego, który "sieje" pokój a zbiera burze. Ota takie lewackie tłumaczenia ...
pzt
2 lata temu
od lewicy wara
bDYOLMHT
abuksan
2 lata temu
W tym "demokratycznym" państwie palą się wszystkie światła alarmowe i wyją syreny. już prawie cztery lata.
gość 44
2 lata temu
Przecież to zwykły głupeczek spod budki z piwem. Czego oczekujecie, intelektu ?!?!
CNNNC
2 lata temu
Mam dosyc tych swietych krow co pasa sie w naszym ogrodku . Koniec z tolerancja . Trzeba sie bronic bo nam te swiete krowy wszystko wyzra , a jak nie wyzra to zapask udzą
Piotr Gadzino...
2 lata temu
Już hejtują W Internecie prawicowy hejterjugen upowszechnia informację, że prowadzę kampanię wyborczą w przebraniu za księdza. Po to by stworzyć gównoinfo, że lewica drwi z katolików. Wyjaśniam wszystkim, że prowadzę kampanię ubrany w Zhoun Shan Huang, czyli garnitur, który nosił Sun Zhongshan, znany u nas jako Sun Yat -sen. A potem podobny nosił przewodniczący Mao. Koszulę mam taka jaką nosił Wincenty Witos. Jeśli pan Seweryn Dracki uważa , że katoliccy księża chodzą w garniturkach Mao i koszulach a’la Witos to pewnie przyleciał z kosmosu. A o Witosie zapomniałeś panie Dracki, po co kłamiesz ?
noż
2 lata temu
No cóż, tylko jedno można powiedzieć: zdrowo walnięty psychopata!
jąć.
2 lata temu
GADZINOWSKI - nic dodać, nic ująć.
44
2 lata temu
Nielicha Gadzina z tego Gadzinowskiego.
al
2 lata temu
Po co rwanie szat nad strojem pana Gadzinowskiego. On w tym kostiumie występuje od wielu lat i do tej pory nikt nie zwracał na to uwagi. Dzisiaj gdy KK grunt pali się pod nogami to wszystko kojarzy się negatywnie z tą(negatywną) organizacją.
mało
2 lata temu
Głupek, głupkiem zostanie.
Ptyś
2 lata temu
A mnie jednak sutanna, o którą był podejrzany zapala żarówę.
bDYOLMHL
Waler
2 lata temu
Polityka to lep do którego lepią się ci co chcą przeskoczyć etapy, które ludzie by do czegoś dojść pokonują przy pomocy nauki i pracy.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić