REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 44 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jan Muller20.09.17 (17:11)

Piwo w kabinie pilota zszokowało pasażerów linii Jet2. Firma przeprowadziła śledztwo

Pasażerów wracających z Hiszpanii do Wielkiej Brytanii zaalarmował widok puszki piwa w kabinie pilotów. Tani przewoźnik, do którego należał samolot, skrupulatnie wyjaśnił sprawę.
iStock.com

Piwo dostrzeżono w nietypowym miejscu maszyny linii Jet2. Po lądowaniu w Birmingham załoga otworzyła drzwi do kabiny pilotów. Ludzie wstali z siedzeń i w oczekiwaniu na wypuszczenie zaglądali do kabiny. Rzecznik taniego przewoźnika potwierdził, że podróżni faktycznie mogli zobaczyć tam puszkę piwa. Szoku nie krył autor zdjęcia, Steve Lewis.

REKLAMA

Wstałem po walizkę i wtedy zobaczyłem puszkę Stella Artois koło pilotów. Byłem w szoku. Jakim sposobem dostał się tam alkohol? Nie wiem, czy postawiła go tam zajęta stewardessa i po prostu zapomniała zabrać. Pod spodem była nawet serwetka. Tak serwuje się napoje pasażerom - "Daily Telegraph" cytuje pana Lewisa.

Linie Jet 2 przeprowadziły w sprawie piwa wewnętrzne śledztwo. Okazuje się, że trop pana Lewisa był słuszny. Piwo zaserwowano klientowi firmy.

Po wnikliwym zbadaniu tego zdjęcia ustaliliśmy, że puszka nieotwartego piwa została wręczona członkowi personelu pokładowego przez opuszczającego samolot pasażera. A stewardessa po prostu odstawiła je w najbliższe wolne miejsce, by uwolnić ręce - mówi rzecznik linii.

Zobacz także: Ile kalorii ma alkohol

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij