Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Policyjne wideo hitem sieci. Ponad 1,5 miliona odsłon!

20
Podziel się

W ciągu zaledwie 12 godzin film opublikowany na fanpage'u nowozelandzkiej policji dotarł do 2,9 miliona osób. Połowa z nich go obejrzała.

Policyjne wideo hitem sieci. Ponad 1,5 miliona odsłon!
(New Zealand Police Recruitment)
bETACSWd

*Policja w Nowej Zelandii wypuściła najzabawniejszy w historii film rekrutacyjny. *Wszystko w celu przyciągnięcia większej liczby kandydatów. I trzeba przyznać, że pomysł się sprawdził. W klipie pojawiają się prawdziwi gliniarze wraz z komisarzem policji Mike’em Bushem. Zobaczycie tu m.in. pościgi, psy tropiące, śmigłowiec - czyli codzienną pracę policji, ale przedstawioną z dużą dozą humoru i akcji. Łącznie zaangażowanych w filmowanie zostało 70 osób.

Film skierowany jest do młodych ludzi, głównie kobiet oraz Maorysów. Ale zobaczycie też ludzi z innych grup etnicznych i środowisk. Wszystko to ma na celu lepsze odzwierciedlenie społeczności, której służy policja. Dlatego też rekrutką, która otwiera i zamyka wideo jest Zion Leaupepe, która w pełni oddaje pożądany przez policję profil. Jednak kandydaci na przyszłych policjantów powinni się również umieć wykazać.

bETACSWf

Chcemy przyciągnąć ludzi, którzy posiadają umiejętności takie jak rozwiązywanie problemów i praca w zespole, i którzy są sprawni lub przygotowani na to, żeby w krótkim czasie się takimi stać - powiedziała Karen Jones, zastępca dyrektora generalnego ds. publicznych nowozelandzkiej policji.

*Nowozelandzka policja ma bardzo jasne założenia. *Dąży do zwiększenia ogólnej liczby pracowników w ciągu najbliższych trzech lat, żeby osiągnąć cel i stać się najbezpieczniejszym krajem. Rekruci nie tylko mają być wysportowani i posiadać odpowiedni zestaw umiejętności. Musi im zależeć na tym, żeby społeczność była bezpieczna, co jest wyraźnie w filmie pokazane.

Istnieje ponad 30 różnych ścieżek kariery i naprawdę ważne było zademonstrowanie zakresu opcji dla osób, które rozważają możliwość dołączenia do nas” - podkreśliła Jones.

bETACSWl
Zobacz także: Zobacz, jak policjanci trenują z żołnierzami GROM:

Wideo stało się wielkim hitem w sieci i spełnia swoje zadanie. Nowozelandzka policja twierdzi, że od czasu premiery filmiku odnotowano 800-procentowy wzrost ruchu na stronie "New Cops" i powstało już ok. 400 profili osób zainteresowanych dołączeniem do służb.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETACSWG
KOMENTARZE
(20)
Rec
4 lata temu
W USA to by nie pobiegali, przewaga grubasów w policji :)
KANGUR
4 lata temu
rozne grupy etniczne w polskiej policji juz to widze ale coz mazcie bo to nic nie kosztuje tym bardziej ze mazyc bedziecie wieki
perun
4 lata temu
u nas kulsony zbierają na 500+
bETACSWH
pl
4 lata temu
Nie bardzo rozumiem zwiększanie liczby policjantów celem polepszenia bezpieczeństwa, a nie wystarczy lepiej kontrolować kogo się wpuszcza do kraju?
ToJa
4 lata temu
bombola
xiam
4 lata temu
Nie plujcie na własny kraj - jakoś nie darliście mordy gdy lewackie bandy z Niemiec i UE zaatakowały Marsz Niepodległości na Krakowskim Przedmieściu
c
4 lata temu
I po 15 latach pracy emeryturka. To jest chore. Są gorsze zawody takie jak nauczyciel, co też tam grożą, są strażacy, są faceci z gopru, budowlańcy. Wszystkie inne zwody są tak samo groźne. Powinni przynajmniej 20 lat pracować.
Arek
4 lata temu
Fajnie zrobiony film.
designer
4 lata temu
Wielki ukłon dla montażysty i scenarzysty, świetny klip :D
Twój nick
4 lata temu
Kiepskie
ariel
4 lata temu
policyjne Wideło
mnich
4 lata temu
Wszędzie policja jest jednakowa -- Zadzwoniłem na policję że nowy sąsiad mnie zaczyna nachodzić i zachowuje się jak czubek . Pan policjant wypytywał mnie czy mam takie uprawnienia by twierdzić że sąsiad to wariat ? -Potem uznał że ja jestem podejrzany bo sąsiad ma prawo tak zachowywać się ponieważ parę dni wcześniej dostał od kogoś po mordzie . Morał taki że zgłaszasz jakiś występek stajesz się podejrzanym - pytanie tylko , czy trzeba być lekarzem by poznać wariata ?
Z życia wzięt...
4 lata temu
...włamanie do sklepu z futrami z Yeti poprzez mieszkanie nad sklepem...prowadzone śledztwo przez specjalistę milicjanta nie doszłoby do szczęśliwego finału nie wykrycia sprawców włamania gdyby nie sprytna żona tegoż milicjanta. Przyszła podziękować mężowi na komisariat w tymże futerku....pewnie już wyszedł ;)
bETACSWz
Małgos
4 lata temu
super,że można mieć takie poczucie humoru, szkoda, że nie u nas
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić