Policyjne wideo hitem sieci. Ponad 1,5 miliona odsłon!

34
Podziel się:

W ciągu zaledwie 12 godzin film opublikowany na fanpage'u nowozelandzkiej policji dotarł do 2,9 miliona osób. Połowa z nich go obejrzała.

Policyjne wideo hitem sieci. Ponad 1,5 miliona odsłon!
(New Zealand Police Recruitment)

*Policja w Nowej Zelandii wypuściła najzabawniejszy w historii film rekrutacyjny. *Wszystko w celu przyciągnięcia większej liczby kandydatów. I trzeba przyznać, że pomysł się sprawdził. W klipie pojawiają się prawdziwi gliniarze wraz z komisarzem policji Mike’em Bushem. Zobaczycie tu m.in. pościgi, psy tropiące, śmigłowiec - czyli codzienną pracę policji, ale przedstawioną z dużą dozą humoru i akcji. Łącznie zaangażowanych w filmowanie zostało 70 osób.

Film skierowany jest do młodych ludzi, głównie kobiet oraz Maorysów. Ale zobaczycie też ludzi z innych grup etnicznych i środowisk. Wszystko to ma na celu lepsze odzwierciedlenie społeczności, której służy policja. Dlatego też rekrutką, która otwiera i zamyka wideo jest Zion Leaupepe, która w pełni oddaje pożądany przez policję profil. Jednak kandydaci na przyszłych policjantów powinni się również umieć wykazać.

Chcemy przyciągnąć ludzi, którzy posiadają umiejętności takie jak rozwiązywanie problemów i praca w zespole, i którzy są sprawni lub przygotowani na to, żeby w krótkim czasie się takimi stać - powiedziała Karen Jones, zastępca dyrektora generalnego ds. publicznych nowozelandzkiej policji.

*Nowozelandzka policja ma bardzo jasne założenia. *Dąży do zwiększenia ogólnej liczby pracowników w ciągu najbliższych trzech lat, żeby osiągnąć cel i stać się najbezpieczniejszym krajem. Rekruci nie tylko mają być wysportowani i posiadać odpowiedni zestaw umiejętności. Musi im zależeć na tym, żeby społeczność była bezpieczna, co jest wyraźnie w filmie pokazane.

Istnieje ponad 30 różnych ścieżek kariery i naprawdę ważne było zademonstrowanie zakresu opcji dla osób, które rozważają możliwość dołączenia do nas” - podkreśliła Jones.

Zobacz także: Zobacz, jak policjanci trenują z żołnierzami GROM:

Wideo stało się wielkim hitem w sieci i spełnia swoje zadanie. Nowozelandzka policja twierdzi, że od czasu premiery filmiku odnotowano 800-procentowy wzrost ruchu na stronie "New Cops" i powstało już ok. 400 profili osób zainteresowanych dołączeniem do służb.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić