Piotr Kalsztyn| 
aktualizacja 

Przedszkolanka truła dzieci. Chciała się wyrwać na fitness

33

Na 21 lat więzienia sąd skazał Amerykankę, która naraziła życie swoich podopiecznych.

Przedszkolanka truła dzieci. Chciała się wyrwać na fitness
(Deschutes County Sheriff's Office)

*January Neatherlin faszerowała dzieci melatoniną, przez co "na zawołanie" zapadały w sen. * Zamiast zajmować się maluchami, kobieta w tym czasie korzystała z zajęć na siłowni i opalała się w solarium.

*Zdrowie dzieci było w niebezpieczeństwie. *Jedna z dziewczynek doznała urazu mózgu podobnego do tego, który występuje u osób z syndromem dziecka potrząsanego. Rodzice innych dzieci zeznali, że ich pociechy miały później problemy ze snem – informuje CBS News.

Kobieta przyznała się do 12 zarzutów znęcania się nad dziećmi. Podczas rozprawy przeprosiła rodziców i prosiła o wybaczenie. Stwierdziła, że wszyscy popełniają błędy. Prokurator wnioskował o karę 34 lat więzienia. Sąd zdecydował się skazać Amerykankę na 21 lat i 4 miesiące.

Zobacz także: Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając przedszkole dla dziecka?

Neatherlin została zatrzymana w marcu ubiegłego roku. Policja znalazła siedmioro dzieci w jej sypialni. Kobieta prowadziła tam nielegalne przedszkole. Podopieczni wydawali się senni, a jedno z najmłodszych leżało we własnych wymiocinach. Poszkodowane dzieci miały od 4 miesięcy do 6 lat.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić