REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla16.05.18 (17:51)

Rodzice bili się na oczach dzieci o krzesło. Okładali się meblami i rzucali śmietnikami

Nagranie z parku wodnego Mount Olympus Water Park w Wisconsin jednych bawi, innych przeraża. Trudno uwierzyć, że przyczyną całej awantury było coś tak prozaicznego jak "podebranie" krzesła.
Joey Ney / Facebook.com

*Jeden z uczestników leżał znokautowany na ziemi. * Nagranie Joeya Neya, które świadek zajścia opublikował na Facebooku, obejrzano już 400 tys. razy. Filmik pokazuje bójkę rozsierdzonych do granic możliwości mężczyzn, którzy pogrążyli park wodny w chaosie.

REKLAMA

*Bójkę rozpoczęło dwóch mężczyzn, którym z odsieczą przyszły ich rodziny. * W szczytowym momencie awantury jej uczestnicy okładali się krzesłami, próbowali rzucać w siebie śmietnikami, a jeden z nich leżał nieprzytomny na ziemi. Wszystko na oczach zszokowanych gości parku i przy ogłuszającym wrzasku przestraszonych dzieci.

Szef policji Lake Delton, Daniel Hardman jest rozczarowany, że spokojniejsi uczestnicy zdarzenia nie opanowali sytuacji, a strony sporu pozwoliły na eskalację agresji do tak ekstremalnej formy - podała policja w oświadczeniu.

*Policja twierdzi, że bójka została zakończona przed przybyciem funkcjonariuszy. * Według ich ustaleń zarzewiem konfliktu było "skradzione" krzesło. Członek jednej z rodzin uczestniczących w bójce miał zabrać krzesło od stołu zajętego przez drugą rodzinę, co spotkało się z gwałtownym protestem, który przerodził się w rękoczyny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz również: Bójka po marszu św. Huberta. "Prowokacja"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij