REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 19 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla16.05.18 (17:51)

Rodzice bili się na oczach dzieci o krzesło. Okładali się meblami i rzucali śmietnikami

Nagranie z parku wodnego Mount Olympus Water Park w Wisconsin jednych bawi, innych przeraża. Trudno uwierzyć, że przyczyną całej awantury było coś tak prozaicznego jak "podebranie" krzesła.
Joey Ney / Facebook.com

Jeden z uczestników leżał znokautowany na ziemi. Nagranie Joeya Neya, które świadek zajścia opublikował na Facebooku, obejrzano już 400 tys. razy. Filmik pokazuje bójkę rozsierdzonych do granic możliwości mężczyzn, którzy pogrążyli park wodny w chaosie.

REKLAMA

Bójkę rozpoczęło dwóch mężczyzn, którym z odsieczą przyszły ich rodziny. W szczytowym momencie awantury jej uczestnicy okładali się krzesłami, próbowali rzucać w siebie śmietnikami, a jeden z nich leżał nieprzytomny na ziemi. Wszystko na oczach zszokowanych gości parku i przy ogłuszającym wrzasku przestraszonych dzieci.

Szef policji Lake Delton, Daniel Hardman jest rozczarowany, że spokojniejsi uczestnicy zdarzenia nie opanowali sytuacji, a strony sporu pozwoliły na eskalację agresji do tak ekstremalnej formy - podała policja w oświadczeniu.

Policja twierdzi, że bójka została zakończona przed przybyciem funkcjonariuszy. Według ich ustaleń zarzewiem konfliktu było "skradzione" krzesło. Członek jednej z rodzin uczestniczących w bójce miał zabrać krzesło od stołu zajętego przez drugą rodzinę, co spotkało się z gwałtownym protestem, który przerodził się w rękoczyny.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl._

Zobacz również: Bójka po marszu św. Huberta. "Prowokacja"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij