o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Tomek za pieniądze zrobił na czole tatuaż. Teraz chce, by winni trafili do więzienia

76
Podziel się

Tomek, który rzekomo otrzymał 90 funtów za wytatuowanie nazwiska pana młodego, wrócił do Benidorm, aby zgłosić zdarzenia z wieczoru kawalerskiego na policję.

Tomek za pieniądze zrobił na czole tatuaż. Teraz chce, by winni trafili do więzienia
(Facebook.com)
bDJhWYER

*Bezdomny, który umieścił sobie na czole "Jamiego Blake'a", powiedział że pieniądze, które mu zaoferowano, były dla niego jak wygrana na loterii. * Tłumaczył, że dla kogoś, kto nie ma co jeść, ani gdzie spać, to naprawdę duża kwota.

*Jednak po przebudzeniu i zobaczeniu tatuażu mężczyzna był przerażony. * Powiedział, że za tym wybrykiem stał tylko jeden członek wieczoru kawalerskiego. Teraz bezdomny Polak chce, by trafił on do więzienia.

Chciałbym zobaczyć, jak sprawca trafia do więzienia, tak samo jak tatuażysta. Chcę sprawiedliwości i mam nadzieję, że karma do nich wróci - powiedział "Daily Star" Tomek.

bDJhWYET

*34-latek po zgłoszeniu incydentu na policji, został zabrany do kliniki na badania lekarskie. * Wydawał się być zachwycony powrotem do hiszpańskiego kurortu.

W dniu, gdy robiłem tatuaż byłem pijany. 90 funtów dla mnie, kogoś kto żyje na ulicy, to bardzo dużo pieniędzy. Kiedy obudziłem się następnego dnia, uświadomiłem sobie, co zrobiłem - wyjaśnił dziennikarzom.

Mężczyzna, którego nazwisko Tomek umieścił na czole, twierdził, że nie było go przy tej sytuacji. Powiedział, że upił się i został poproszony o opuszczenie baru. Została w nim grupa ok. 30 osób. Dodał, że nigdy nie był w salonie tatuażu i że z tego co wie, Tomek nie dostał żadnych pieniędzy. Dodatkowo Blake twierdził, że mężczyzna wcale nie jest bezdomny i mieszka z jego przyjacielem.

*Z powodu bólu podczas wykonywania tatuażu, nie został on ukończony. * Zamiast "Jamie Blake, North Shields, NE 28", tatuażysta zdążył umieścić na czole jedynie napis "Jamie Blake No".

bDJhWYEZ

Na stronie GoFundMe zebrano prawie 3000 funtów na pomoc bezdomnemu. Mają być przeznaczone na usunięcie tatuażu oraz opiekę medyczną dla Tomka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDJhWYFu
KOMENTARZE
(76)
ccc
3 lata temu
Alkohol jest dla ludzi nie dla baranów. Nie umiesz nie pij. P.S nie miał na jedzenie a miał na alko Widzę, że nowy celebryta nam się wyłania z otchłani internetu
cozadebil
3 lata temu
bezdomny ktorego stac na wakacje w hiszpanii to sa zarty i bezczelnie czerpie z systemu
Gerwazy
3 lata temu
To mi przypomina sytuację młodej Polki z Londynu, która pojechała na urlop z Anglikiem na Mallorkę. Po kilku dniach pokłóciła się z Anglikiem i została bez kasy, wiktu, dachu nad głową i biletu powrotnego. Aby wrócić do Londynu uprawiała prostytucję z innymi poznanymi tam Anglikami. Po powrocie do Londynu oskarżyła facetów, którzy dali jej "zarobić na bilet". i przeżyć. Argumentowała to tym, że Anglicy wykorzystali jej sytuację aby "zmusić" ją do seksu. Sędzia odrzucił pozew, bo nikt jej nie zmuszał, przeciwnie, to ona wyszła z tą propozycją.
bDJhWYFv
Masakrator
3 lata temu
Gość się upija, bierze kasę od obcego, w zamian zgadza się na wielką głupotę a teraz nagle wielce pokrzywdzony.
tamniczek
3 lata temu
Jakoś mi go nie żal. A ten fundusz na niego to kpina. Są chyba ważniejsze cele, na które można zbierać pieniądze niż ratowanie degenerata
Najnowsze komentarze (76)
ee
3 lata temu
Do wiezienia? To raczej z Tomkie. Przyczyna skazania: GLUPOTA.
dr
3 lata temu
W Polsce by takich raczej nie spotkal.Kurde ,a ja myslalem ze tak wszystkim sie udalo.
KINGA
3 lata temu
JAK ZWYKLE POLSKI PATOL !!! I DOBRZE CI TAK!!! BYLO JESZCZE DAC WACKA TO WYTATUAZOWANIA
abc
3 lata temu
Typowy wyborca pisu...
Stefan
3 lata temu
Co to za wymówka że był pijany? A gdyby po pijaku kogoś zabił albo zranił toteż by się tak tłumaczył? Taką patologie powinni utylizowac
Ter
3 lata temu
Jedna duża truskawke........
Ter
3 lata temu
Brzydze się ta kobietą
Rxt
3 lata temu
Co za de..il ma żal że zarobił 90£ ja tatuażu nie mam i 90£ nie zarobiłem
bDJhWYFn
Xxx
3 lata temu
Czy ktoś go upił, związał, i siłą tatuaż zrobił?
asgsagsaga
3 lata temu
Zachowuje się tak samo jak kobieta która po alkoholu ma ochotę na seks a rano po fakcie idzie na policję zgłosić gwałt ......... pluje na niego
ewa
3 lata temu
on nie szuka sprawiedliwości - on szuka kasy na dalsze picie. Wydał kasę, szuka następnej, cwaniaczek-pijaczek. Ale to co się stało jest poniżej pasa pomimo jego bezmyślnej zgody.
ewa
3 lata temu
nagle teraz szuka sprawiedliwości??? Przechlał swoje życie, zgodził się za kase na ten kretyński i niedopuszczalny tatuaż, a teraz nagle szuka sprawiedliwości??
?????
3 lata temu
Taki biedny A za co się upił ?????
SLAWEK
3 lata temu
MÓGŁ SOBIE NA CZOLE WYTATUOWAĆ CH JA.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić