Karolina Woźniak| 

USA. Mężczyzna ukradł karawan z ciałem. Rozbił się na autostradzie

15

Karawan, w którym znajdowało się ciało, rozbił się na autostradzie w Los Angeles w trakcie policyjnego pościgu. Funkcjonariusze potwierdzili, że to ten sam pojazd, który skradziono wczoraj sprzed kościoła.

USA. Mężczyzna ukradł karawan z ciałem. Rozbił się na autostradzie
(Twitter, John Schreiber @johnschreiber)

Pościg rozpoczął się około godziny 7:35 (około 22:35 czasu polskiego). Ktoś zadzwonił na policję i poinformował, że widział pojazd, który skradziono dzień wcześniej spod kościoła w Pasadenie. Po 15 minutach pościgu samochód rozbił się na autostradzie.

Ukradł karawan z trumną w środku. Rozbił się na autostradzie

Kiedy policja podeszła do pojazdu, okazało się, że w samochodzie dalej znajdowała się trumna z ciałem kobiety. Funkcjonariusze szukali karawanu od chwili, w której dostali zgłoszenie o kradzieży.

Wczoraj w kościele prawosławnym odbywało się nabożeństwo zwane "Trisagion", które odprawia się dzień przed pogrzebem. Oficerowie podają, że trumna z ciałem kobiety, która znajdowała się w samochodzie, nie miała związku z mszą. Mężczyzna, który ukradł karawan, znajduje się już w areszcie.

W kolizji wzięły udział również trzy inne pojazdy. Nie wiadomo, czy ktoś został ranny. Na nagraniach ze zdarzenia widać rozbite auto i zamieszanie, które dzieje się wokół niego.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz także: "Byli przerażeni i płakali". Naoczny świadek o strzelaninie z Niemiec

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić