REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 12 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak08.10.18 (16:51)

Wielka Brytania. Agresywna pasażerka zaatakowała kobietę. Ludzie opuścili przedział

Zanim nagranie bójki z zatłoczonego pociągu do Birmingham trafiło do brytyjskiej policji, zdążyło już stać się popularne w mediach społecznościowych. Służby szukają kobiet z nagrania oraz świadków. Póki co, bezskutecznie.
Facebook.com

Agresywna pasażerka twierdziła, że została trafiona rzuconą kanapką. O czyn ten oskarżyła jedną z kobiet w przedziale. Na nagraniu widać, jak kłóci się z nią oraz z innymi pasażerami. W pewnym momencie rzekoma sprawczyni pyta: "zamierzasz mnie spoliczkować?". Wtedy dochodzi do rękoczynów.

Urażona kobieta zaczyna okładać pasażerkę pięściami. Początkowo reaguje tylko towarzyszący ofierze mężczyzna, lecz agresorka również nie była sama. Równocześnie dochodzi więc do bójki dwóch mężczyzn. Ci jednak nie są tak zapalczywi jak panie.

REKLAMA

Inni pasażerowie nagrywali, odwracali wzrok lub opuszczali przedział. Dopiero po dłuższej chwili kolejny mężczyzna zdecydował się na interwencję - tym razem skuteczną. Walczące kobiety udało się rozdzielić.

Nagranie rozeszło się po świecie z pomocą Facebooka. Tą drogą trafiło do policji, która rozpoczęła śledztwo.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia około godziny 10 w pociągu relacji Londyn - Birmingham. Śledztwo w tej sprawie już trwa. Świadkowie proszeni są o pomoc - powiedział rzecznik British Transport Police.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Pobiły się na środku skrzyżowania. Mężczyźni ruszyli, by je rozdzielić

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij