Michał Nowak
Michał Nowak| 

Wielka Brytania. Agresywna pasażerka zaatakowała kobietę. Ludzie opuścili przedział

34

Zanim nagranie bójki z zatłoczonego pociągu do Birmingham trafiło do brytyjskiej policji, zdążyło już stać się popularne w mediach społecznościowych. Służby szukają kobiet z nagrania oraz świadków. Póki co, bezskutecznie.

Wielka Brytania. Agresywna pasażerka zaatakowała kobietę. Ludzie opuścili przedział
(Facebook.com)

Agresywna pasażerka twierdziła, że została trafiona rzuconą kanapką. O czyn ten oskarżyła jedną z kobiet w przedziale. Na nagraniu widać, jak kłóci się z nią oraz z innymi pasażerami. W pewnym momencie rzekoma sprawczyni pyta: "zamierzasz mnie spoliczkować?". Wtedy dochodzi do rękoczynów.

Urażona kobieta zaczyna okładać pasażerkę pięściami. Początkowo reaguje tylko towarzyszący ofierze mężczyzna, lecz agresorka również nie była sama. Równocześnie dochodzi więc do bójki dwóch mężczyzn. Ci jednak nie są tak zapalczywi jak panie.

Inni pasażerowie nagrywali, odwracali wzrok lub opuszczali przedział. Dopiero po dłuższej chwili kolejny mężczyzna zdecydował się na interwencję - tym razem skuteczną. Walczące kobiety udało się rozdzielić.

Nagranie rozeszło się po świecie z pomocą Facebooka. Tą drogą trafiło do policji, która rozpoczęła śledztwo.

Do zdarzenia doszło 27 sierpnia około godziny 10 w pociągu relacji Londyn - Birmingham. Śledztwo w tej sprawie już trwa. Świadkowie proszeni są o pomoc - powiedział rzecznik British Transport Police.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Pobiły się na środku skrzyżowania. Mężczyźni ruszyli, by je rozdzielić
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić