Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ŁKU
|

5 tys. zł dla stażysty w Kauflandzie. Trzeba się spieszyć

7
Podziel się:

Kaufland ogłosił kolejny nabór do programu Absolwent. To specjalny plan stażowy, który skierowany jest do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych. Czeka na nich atrakcyjne wynagrodzenie. Wyższe od tego, na jakie mogą liczyć kasjerzy w Kauflandzie.

5 tys. zł dla stażysty w Kauflandzie. Trzeba się spieszyć
5 tys. zł dla stażysty w Kauflandzie. Trzeba się spieszyć (money.pl, Rafał Parczewski)

Program stażowy Absolwent, prowadzony w ostatnich latach przez Kaufland, cieszy się sporym zainteresowaniem. Został on stworzony z myślą o studentach ostatnich lat wszystkich kierunków studiów, a także absolwentów uczelni wyższych. Tegoroczna edycja obejmuje pracę w obszarze sprzedaży.

5 tys. zł dla stażysty w Kauflandzie. Trzeba się spieszyć

Jak podkreśla Kaufland, kluczowe przy rekrutacji jest nastawienie kandydata na rozwój oraz realne zainteresowanie branżą handlu detalicznego. Popularna sieć sklepów szuka stażystów, którzy są nastawieni na zdobywanie wiedzy i wykazują zainteresowanie rozwojem, a także zdobyciem doświadczenia zawodowego w dziale sprzedaży - podkreśla portal pulshr.pl.

Praktyki to szansa na rozwój dla studentów, którzy zdobywają w ten sposób nowe kompetencje. Stażyści uczestniczący w naszym programie chwalą sobie zgromadzone w trakcie praktyk doświadczenia i często wracają do nas po ukończeniu studiów, postrzegając naszą firmę jako odpowiednie miejsce do dalszego rozwoju ich kariery - mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego w Kaufland Polska.

Jak zdradziła Ławnik, w firmie na dłużej pozostaje później aż 63 proc. stażystów, z czego 56 proc. trafiło na stanowiska kierownicze, a 14 proc. na stanowiska specjalistów.

Zainteresowani udziałem w programie Absolwent muszą się spieszyć. Rekrutacja trwa bowiem tylko do 15 sierpnia 2022 roku. Osoby przyjęte na staż rozpoczną pracę 1 października 2022 roku. Czekać będzie na nie wynagrodzenie w wysokości 5000 zł brutto.

Warto zauważyć, że stażysta w tym przypadku może liczyć na wyższą pensję niż stały pracownik sieci Kaufland zatrudniony na stanowisku kasjer-sprzedawca. Od 1 marca 2022 roku osoby pracujące na tym stanowisku otrzymają maksymalne wynagrodzenie w wysokości do 4 500 złotych brutto.

Zobacz także: Wydajemy tyle samo. Ale wyjeżdżamy na krócej
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
Lala
2 miesiące temu
To dlaczego brakuje nauczycieli? Spróbuj zwrócić uwagę dzieciom lub młodzieży że się źle zachowują a swoje usłyszysz lub zobaczysz. Do tego SMS matek nawet po 22.00 ... Piszą co chcą i kiedy chcą i nie ma przepisów regulujących... Do tego są nauczyciele przedszkola którzy nie mają takich wakacji i pracują dłużej. Jak jest taki luz to powinno być mnóstwo chętnych....czemu młodzi uciekają jak zobaczą co potrafi młodzież i dzieci...
Dla mnie nie ...
2 miesiące temu
To potwarz dla pracowników którzy mają trojaka na rękę.
Moncik
2 miesiące temu
Tylko że nauczyciel odbębni 4-5 godzin i jest wolny. Płatne wakacje za siedzenie w domu. U jeszcze narzekają. Masakra!!!
Emil
2 miesiące temu
A jak się to ma do nauczycieli którzy są po studiach i pracują za połowę tego co ma sprzedawca i jak chce zarabiać trochę więcej to musi z własnej kieszeni zdobywać odpowiednie kierunki studiów
Sebastian
2 miesiące temu
Tyle to ja z mopsu wyciągam bez wychodzenia z domu, nie opłaca sie brać takiej roboty bo mi zasiłki wezmą . Jak nie ma 5 koła na rękę to nie opłaca sie z łóżka wstawac
Juzek
2 miesiące temu
Kogo obchodzi brutto...
Niestety
2 miesiące temu
Podawajcie ceny netto bo większości robocie wodę z mózgu...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić