o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Biedronka rusza z akcją "500 plus". Będzie hitem?

27
Podziel się

Biedronka rusza z akcją "Rodzinne wsparcie na plus". Celem tego programu jest wsparcie rodzin pracowników. Czy okaże się hitem?

Biedronka rusza z akcją "500 plus". Będzie hitem?
Biedronka (Getty Images, Karol Serewis, SOPA Images, LightRocket)
bEiDWIOJ

"Rodzinne wsparcie na plus" to zupełnie nowy program pomocy dla rodzin pracowników sieci Biedronka. Przedstawiciele dyskontu podają, że dzięki niemu zatrudnieni posiadający rodziny wielodzietne (z minimum czworgiem uczących się dzieci) raz w roku mogą liczyć na specjalne, dodatkowe zasilenie karty przedpłaconej kwotą nawet do 500 zł. Ujawniono również, że tegoroczne zasilenie trafi do pracowników już w tym tygodniu.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników i cieszymy się, że możemy im zaproponować kolejny, już dwudziesty program wsparcia. Najpóźniej do 19 marca br. pracownicy sieci Biedronka posiadający duże rodziny otrzymają dodatkowe zasilenie kart przedpłaconych w wysokości nawet do 500 zł. Jest to realna pomoc dla prawie 800 rodzin uprawnionych pracowników, która przyda się zwłaszcza w czasie przygotowań do Świąt Wielkanocnych - mówi Agnieszka Sokołowska, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej, budowania wizerunku pracodawcy i programów wsparcia w sieci Biedronka, cytowana w komunikacie prasowym.
bEiDWIOL

Biedronka blisko pracowników

W komunikacie podkreślono, że Biedronka chce być blisko pracowników. Zamierza ich wspierać, a także towarzyszyć im w ważnych życiowych momentach.

Dlatego sieć wzbogaciła szeroki katalog programów pomocowych o kolejną akcję. Jest ona niezależna od standardowych zasileń kart przedpłaconych, które mają miejsce każdego roku w okolicach czerwca i grudnia i mogą wynieść jednorazowo nawet 570 zł - wyjaśniono.
bEiDWIOR

Przed ostatnimi Świętami Bożego Narodzenia blisko 70 tys. pracowników Biedronki otrzymało środki do wykorzystania w Biedronce i drogeriach Hebe. "Łącznie w 2020 roku Biedronka przeznaczyła na zasilenia kart przedpłaconych dla pracowników ponad 46 mln zł" - dowiadujemy się z komunikatu prasowego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiDWIPm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(27)
Stoprocent+
3 miesiące temu
Niesprawiedliwość. Dlaczego osoby mające mniej niż 4 dzieci będą dyskryminowani? A co dostaną osoby bez dzieci, albo z 3? Zawsze wyznacznik 4....masakra warto pomyśleć o wszystkich pracownikach!
Ella
3 miesiące temu
Rodzina wielodzietna,to rodzina juz z trojka dzieci, paranoja, Z czworka dzieci jest zapewne garstka.. Albo daja kazdemu pracownikowi,albo nikomu Dyskryminacja
Pristt24
3 miesiące temu
Niech dadzą ludzią premie za to że zapieprzają przez ten cały okres pandemi a nie jakieś 500zl na rok wielkie mi wsparcie.
bEiDWIPn
Pffff
3 miesiące temu
Marika tu jeszcze nie była? No szok
Ann9
3 miesiące temu
Akurat Biedronka jest jedynym z tych przedsiębiorstw, gdzie serio idzie zarobić. Dość często dają dodatki. Kolega, który pracuje pół roku w centrum dystrybucyjnym w poprzednim miesiącu dostał 4900 na rękę. W moim mieście i okolicach jest to jedyna firma gdzie idzie tyle zarobić.
Wiii
3 miesiące temu
Nie zgadzam się z tym że co niektórzy nazywają rodziny wielodzietne dziecioroba mi Ja mam 6 najmłodszy się urodził w 2015 roku i wtedy jeszcze nie było 500+ jakoś człowiek dawał radę Pozatym teraz jestem po rozwodzie wychowuje dzieci sama i pracuje na pół etatu jak ktoś chce to można Ale proszę nie wrzucać wszystkich do jednego wora
Chory kraj
3 miesiące temu
Dlaczego zawsze najwięcej dostają ci, którzy mają dzieci? Nie każdy ma dzieci, nie każdy chce je mieć. Czy to znaczy, że ktoś jest gorszy? Bo nie narobił sobie dzieci? Dlaczego ludzie bezdzietni NIGDY nic nie dostają? Wychodzi na to, że w tym kraju najlepiej narobić sobie dzieci i siedzieć na bezrobociu. Inni będą na ciebie pracować.
Adam 1977
3 miesiące temu
Obracają takim kapitałem że bez problemu powinni pomagać miesięcznie w tej kwocie pracownikom, zarobki dźwignąć ale mają tanią siłę roboczą to nas wykorzystują
Mokebe
3 miesiące temu
HAHAHA śmiechu warte
Czarnuch
3 miesiące temu
Nie wiem kto zasiada w zarządzie Biedronki,ale śmię podejrzewać że ludzie którzy DYSKRYMINUJĄ "swoich"pracowników!!! Potraktowani zostaną jak śmieci! Jednym dadzą bo dzieci mają...,do tego 4 lub więcej 🤦🙆 A co z tymi co ich nie mają?? Są gorsi?, nie dyspozycyjni? wolniejsi? Biedronka wspiera Swoich pracowników! Jednym daje,a innych dyskryminuje 👋👋
Mano
3 miesiące temu
A pracownicy którzy majamniej niż 4 dzieci to już nic im się nie należy...? Oni już tak ciężko nie pracują ja Ci co mają 4-wórke? Na to wychodzi ze wszystkie pomoce naleza sie w tym kraju tylko rodzinna wielodzietnym. Lepiej by było gdyby Ktoś poważnie "przygladąl się jak Biedronka traktje swoich pracowników " bo jak na razie to słychać tylko superlatywy A tak naprawdę to to nic nie ma wspólnego z rzeczywistością...
Jemio
3 miesiące temu
Będą dawać?Trzeba protestować, wtedy dadzą więcej.
Gościu
3 miesiące temu
Raczej 500 minus
bEiDWIPf
Miś
3 miesiące temu
4 uczące się dzieci? To wieeeleeee osób skorzysta, jaka hojność..
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić