Biedronka szaleje. Dziś startują promocje wgniatające w fotel

168

Nowe promocje w Biedronce. Z pewnością nie zabraknie takich, którzy chętnie z nich skorzystają. Na czym warto zawiesić oko?

Biedronka szaleje. Dziś startują promocje wgniatające w fotel
Biedronka przygotowała nowe promocje (money.pl, Rafał Parczewski)

Świetne promocje będą obowiązywać w Biedronce od czwartku (16 grudnia). Kilogram mandarynek można otrzymać za 3,49 zł. Kilogram bananów kupisz natomiast za 2,99 zł.

Atrakcyjna jest również cena kaczki świeżej bez podrobów - 5,99 zł/kg (z kartą Moja Biedronka). Ta karta uprawnia cię również do zakupu szynki wieprzowej bez kości pakowanej próżniowo za 7,99 zł/kg.

Super ceny w Biedronce

2+2 gratis - taka promocja obejmuje czekolady Milka 250-300 g. Przy zakupie czterech opakowań za jedno zapłacisz jedynie 5,95 zł.

Jest też promocja na fileta z łososia atlantyckiego. Nowa cena to 3,99 zł/100 g.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup 3 jajek Kinder Niespodzianka, to za sztukę zapłacisz tylko 1,99 zł. By skorzystać z opisywanych promocji, trzeba okazać kartę Moja Biedronka.

Warto się pospieszyć, bo te okazje będą obowiązywać jedynie do 19 grudnia. Jeżeli chcesz z nich skorzystać, to lepiej szybko ruszać do Biedronki.

Do 19 grudnia skorzystasz natomiast z wyjątkowej promocji na kosmetyki. Zestawy otrzymasz 50 proc. taniej (rabat w formie vouchera, po okazaniu karty Moja Biedronka).

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić