Gates przemówił. Powiedział o byłej żonie i o "wielkim błędzie"

135

Bill Gates i Melinda French Gates w poniedziałek oficjalnie zakończyli swoje 27-letnie małżeństwo. Założyciel Microsoftu udzielił pierwszego wywiadu od czasu rozwodu. Odniósł się też do swoich spotkań z Jeffreyem Epsteinem.

Gates przemówił. Powiedział o byłej żonie i o "wielkim błędzie"
Bill Gates udzielił pierwszego wywiadu od czasu rozwodu z żoną (YouTube)

Bill Gates udzielił Andersonowi Cooperowi z CNN pierwszego wywiadu od czasu rozwodu. Wyraźnie poruszony, przyznał, że zakończenie 27-letniego małżeństwa z Melindą to "bardzo smutny kamień milowy".

Melinda to wspaniała osoba, a nasze partnerstwo, które dobiegło końca, jest źródłem wielkiego osobistego smutku - powiedział Bill Gates.

Założyciel Microsoftu zaznaczył jednak, że utrzymuje kontakt z byłą żoną. Para zamierza kontynuować współpracę w ramach założonej przez nich fundacji Bill & Melinda Gates Foundation.

Melinda ma niesamowite atuty, które wykorzystuje, aby fundacja była lepsza. Nasza wspólna praca zawsze sprawiała nam przyjemność. We dwoje możemy pracować z liderami i pomóc w budowaniu organizacji, więc byłoby to zdecydowanie najlepsze dla fundacji - skomentował Gates.

Bill Gates o znajomości z Jeffreyem Epsteinem: To był ogromny błąd

W wywiadzie dla CNN Bill Gates odniósł się również do obaw swojej byłej żony o jego powiązania z Jeffreyem Epsteinem skazanym za przestępstwa seksualne. Potwierdził, że spotkał się z finansistą na kilku kolacjach, w nadziei zebrania środków dla fundacji. Jednocześnie przyznał, że kontaktowanie się z finansistą było "ogromnym błędem".

To był ogromny błąd, że spędzałem z nim czas, dając tym samym kredyt zaufania. Było wiele innych osób w tej samej sytuacji, ale popełniłem błąd - powiedział.

Zobacz także: Najbardziej kosztowne rozwody. Mel Gibson stracił fortunę

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić