Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Czego tu brakuje? Posłanka oburzona jedzeniem na Forum Ekonomicznym

657
Podziel się

Posłanka Anita Sowińska z Lewicy poskarżyła się na Twitterze na posiłki, które oferuje Hotel Gołębiewski w Karpaczu. Trwa tam Forum Ekonomiczne, w którym bierze udział wiele polityków i przedsiębiorców z całego świata. Okazuje się, że hotel nie oferuje posiłków dla wegetarian.

Czego tu brakuje? Posłanka oburzona jedzeniem na Forum Ekonomicznym
Posłanka Anita Sowińska oburzona jedzeniem na Forum Ekonomicznym (Twitter)
bEUCBOJN

"Osoby, które nie chcą jeść mięsa, są w Polsce dyskryminowane" - napisała w czwartek na swoim Twitterze posłanka Lewicy Anita Sowińska. Polityczka bierze udział w tegorocznej edycji Forum Ekonomicznego i zwróciła uwagę, że restauracja hotelu, gdzie odbywa się wydarzenie, nie oferuje posiłków dla wegetarian.

Ani jednego posiłku dla wegetarian?

Posłanka dodaje, że podczas obiadu nie znalazła "ani jednego" posiłku bez mięsa. Na potwierdzenie swoich słów Sowińska wstawiła zdjęcie oferty obiadowej. Widać na nim, że w restauracji hotelu Gołębiewskim w Karpaczu oferuje między innymi marchewki, szparagi i kalafior. Trochę dalej leżą również ziemniaki. Dania można nakładać samodzielnie.

bEUCBOJP

Post posłanki wywołał ostrą reakcję internautów na Twitterze. "No ale jak, nie można sobie było kalafiora i fasolki szparagowej nałożyć?" - napisał jeden z nich. "Przecież mogła się Pani napchać fasolką i marchewką. Zabrakło trufli i szafranu?" - drwi inny.

Przy totalnym załamaniu cen skupu wieprzy i dramatycznie wysokiej cenie warzyw to zrozumiałe? - odpowiedział były wicepremier Janusz Piechociński.
bEUCBOJV

Nie jest to pełnowartościowy posiłek wegetariański

Z kolei zdaniem niektórych użytkowników Twittera, oburzenie polityczki Lewicy jest jak najbardziej słuszne, ponieważ warzywa to tylko część posiłku i nie jest pełnowartościowy posiłek wegetariański, w którym powinno się znaleźć także źródło białka. Anita Sowińska nie odniosła się do krytyki internautów i nie doprecyzowała, o co dokładnie chodziło w jej poście.

bEUCBOJW

3 tys. uczestników Forum

Jubileuszowe XXX Forum Ekonomiczne, które we wtorek ruszyło pod hasłem "Europa w poszukiwaniu przywództwa" zgromadziło prawie 3 tys. uczestników z Polski oraz z Europy, Azji Centralnej, USA. Organizatorzy Forum informują, że w czasie Forum ma odbyć się blisko 200 wydarzeń, w których uczestniczyć ma 3 tys. osób z Polski oraz z Europy, Azji Centralnej, USA.

Jak mówią organizatorzy, Forum jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą spotkań poświęconym kwestiom bezpieczeństwa, współczesnych kryzysach, i przedstawia konkretne rozwiązania. Debaty na tegorocznym Forum są skoncentrowane m.in. na biznesie, polityce, klimacie, zdrowiu, bezpieczeństwie, mediach, a także wyzwań związanych z pandemią COVID-19.

Zobacz także: Nie ma karetek? "Ratownicy są bardzo przepracowani. COVID-19 nie pomógł"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUCBOKq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(657)
Inka
2 miesiące temu
I jak zyc pani posel?Jak zyc?
rob
3 miesiące temu
mogła sobie przywieźć w pudełku.... poza tym trawy wkoło było dość!
Vege
3 miesiące temu
Boże, Ty widzisz i nie grzmisz! Co za bezrozumna hołota zamieszcza tutaj swoje komentarze. To że wszyscy z nich żrą mięcho bez opamiętania, gnijąc od środka, doprowadziło w końcu jak widać do zgnilizny ich mózgów. Weźcie sobie noże do rąk i spróbujcie sami zaszlachtować te biedne stworzenia które tak ochoczo pożeracie, ale przede wszystkim szanujcie tych którzy z powodów zdrowotnych, etycznych czy jakichkolwiek innych nie chcą po prostu mięsa jadać.
bEUCBOKr
jkm
3 miesiące temu
I bardzo dobrze. Niejedzenie mięsa to patologia dietetyczna. Człowiek to nie koza. Ma przewód pokarmowy przystosowany do trawienia białka zwierzęcego.
marek skwarek
3 miesiące temu
Nie było szczawiu i mirabelek ?
jaku
3 miesiące temu
nażreć się za darmo i jeszcze krytykować to szczyt bezczelności
zen
3 miesiące temu
Jak nie smakowało to na mieście trzba było zjeśc no ale tam za darmo nie ma swoją drogą ciekawe jak u siebie w domu sie gospodarzy
Rest
3 miesiące temu
Spadaj na bakłażana do Stuhra
a tak
3 miesiące temu
Wystarczy wyjść przed hotel i żreć trawę. Pod dostatkiem trawników wkoło.
Stanex1
3 miesiące temu
Zaden posilek wegetarianski nigdy nie byl,nie jest i nie bedzie PELNOWARTOSCIOWY
Sld
3 miesiące temu
sowinska przestan jesc , ponoc to najnowsza moda tęczowych europejczykow. Beda cie wszedzie zapraszac
na zdjęciu wi...
3 miesiące temu
warzywka wszelkiego rodzaju ,pewnie mocno naprana była
teek
3 miesiące temu
komuchom z levicy nalezlo zabezpieczyc stdole z sianem nieswiezym
bEUCBOKj
takie tam
3 miesiące temu
Jako wyznająca poglądy lewicowe powinna zaprotestować przeciw wydawaniu koszmarnych pieniędzy na ten zlot ściemniaków. Powinna żądać organizacji w stodołach i jedzenia w postaci ziemniaków ze zsiadłym mlekiem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić