Biedronka. Nowe promocje od poniedziałku. Łasuchy się ucieszą

39

Nowy tydzień oznacza nowe promocje w Biedronce. Tym razem w dyskoncie znajdziemy nie tylko przecenione produkty, ale także specjalne rabaty z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Biedronka. Nowe promocje od poniedziałku. Łasuchy się ucieszą
Nowe promocje w Biedronce już od 24 maja. (Pixabay)

Od poniedziałku 24 maja w niższych cenach kupimy między innymi proszek do prania Vizir. Za opakowanie 3,75 kg zapłacimy jedyne 24,99. Z kolei przy zakupie dwóch produktów do włosów, trzeci dostaniemy gratis.

Biedronka – promocje od poniedziałku 24 maja

Promocja będzie obowiązywać także na czekolady firmy Magnetic. Przy zakupie białej, gorzkiej lub mlecznej czekolady z orzechami, za drugą będziemy musieli zapłacić jedynie 1 zł. To oznacza, że za dwie tabliczki zapłacimy 4,99 zł.

Biedronka przygotowała także promocję na Dzień Matki. Już od 24 maja będzie obowiązywał rabat na kwiatki i książki. Przy zakupie zestawu złożonego z 7 tulipanów i książki, klienci otrzymają 20 proc. rabatu na oba te produkty.

Promocja z okazji Dnia Matki jest jednak ograniczona czasowo. Będzie trwała tylko od 24 do 26 maja lub wcześniejszego wyczerpania zapasów. Rabat na oba produkty zostanie naliczony dopiero przy kasie.

Zobacz także: Pracownik pod wpływem alkoholu w czasie pracy zdalnej. "W razie wypadku to wyłącza odpowiedzialność pracodawcy"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić