aktualizacja 

Tyle Polka zapłaciła za gałkę lodów w Hiszpanii. "Nie było cennika"

216

Sezon wakacyjny dla wielu dobiegł już końca. Nieliczni szczęśliwcy wciąż korzystają jednak z uroków lata, wypoczywając na plażach bądź przy hotelowych basenach. Niestety, niektórzy w tym roku musieli kompletnie odpuścić wyjazdy, ze względu na szalejącą inflację i wszechobecną drożyznę. Ceny w najbardziej popularnych kurortach potrafią zwalić z nóg. Magda Suzynowicz, która na TikToku prowadzi konto "SuzyLifeBlog", podzieliła się z internautami "paragonem grozy" z Hiszpanii. Zobaczcie sami, ile influencerka musiała zapłacić za gałkę lodów.

Tyle Polka zapłaciła za gałkę lodów w Hiszpanii. "Nie było cennika"
"Paragon grozy" z Hiszpanii (TikTok, "SuzyLifeBlog")

Ceny w Polsce coraz częściej zbliżają się lub nawet przekraczają te z zachodu Europy. Inflacja na poziomie kilkunastu procent mocno daje się we znaki. W najbardziej popularnych kurortach Włoch, Francji czy Hiszpanii wciąż bywa jednak zdecydowanie drożej niż nad Bałtykiem.

Horrendalna cena lodów. "Nie było cennika"

Magda Suzynowicz, znana z profilu "SuzyLifeBlog" na TikToku, udostępniła w sieci "paragon grozy" z Hiszpanii. Po spojrzeniu na cenę gałki lodów, naprawdę można złapać się za głowę. - Najdroższe lody w moim życiu. I nie, nie było cennika. Czy ktoś zapłacił więcej tego lata? - zapytała influencerka w opisie krótkiego nagrania. Ile Magda wydała na lody w hiszpańskim kurorcie?

Kochani. Jeśli nie wiecie, po ile lody są w Hiszpanii, to ja wam powiem - zaczęła influencerka z kanału "SuzyLifeBlog". - Jedna gałka za 12 euro. Za cztery gałki zapłaciłam 48 euro. Taka historia - przyznała Magda Suzynowicz, którą na TikToku śledzi przeszło 40 tysięcy obserwujących.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Cena 12 euro za jedną gałkę lodów to - w przeliczeniu na naszą walutę - ponad 56 złotych. Za cztery gałki internetowa celebrytka musiała zapłacić aż 226 złotych. Największy niesmak budzi brak cennika, o czym Magda Suzynowicz wspomniała w opisie filmu. Niewykluczone, że zrezygnowałaby z zakupu lodów, gdyby miała świadomość, jak drogie mogą być. Kto bowiem spodziewa się takiej ceny za drobny smakołyk?

Zobacz także: Inflacja poszybuje w górę. "Najgorsze dopiero przed nami"
Autor: PTA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić