Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Lidl szokuje promocjami. Bierzesz 12 sztuk, a płacisz za 6

15
Podziel się:

Lidl regularnie wdraża nowe promocje. Co tym razem zasługuje na uwagę? Specjalnie dla was przeanalizowaliśmy najnowszą gazetkę popularnej sieci. Podpowiadamy, na czym można najmocniej zaoszczędzić. Jedna z najnowszych promocji w Lidlu robi olbrzymie wrażenie.

Lidl szokuje promocjami. Bierzesz 12 sztuk, a płacisz za 6
Lidl (Getty Images, Joan Cros)

Drożyzna doskwiera nam praktycznie każdego dnia. Na szczęście są promocje, dzięki którym można choć w jakimś stopniu złapać oddech i na moment zapomnieć o inflacji. Kolejną porcję przecen zaserwowała sieć Lidl.

W oko niemal od razu rzuca się akcja 6+6 gratis. Objęto nią artykuły szkolne, piśmiennicze i plecaki. Będzie można z niej skorzystać od poniedziałku 22 sierpnia do środy 24 sierpnia.

W ofercie dyskontu znajdziemy mnóstwo przyborów szkolnych. Chodzi m.in. o zeszyty, długopisy, ołówki, temperówki, linijki, zszywacze, korektory czy kredki i farby akwarelowe oraz pędzelki.

Na promocjach artykułów szkolnych oczywiście nie koniec. Za wybrane wędliny XXL teraz zapłacisz nawet 44 proc. mniej. W przypadku konserw rybnych Nixe - trzeci produkt kosztować będzie 75 proc. mniej.

Połowę ceny zapłacisz za drugie opakowanie litrowych lodów familijnych Bon Gelati. Półlitrowe piwo Warka Jasne to wydatek na poziomie 2,29 zł. Taką cenę uzyskasz przy zakupie ośmiopaku.

Lidl rozpieszcza klientów. Ale ceny!

W ofercie Lidla aż roi się od "supercen". W ten sposób dyskont nazywa swoje najlepsze promocje.

Melon Galia kosztuje obecnie 8,99 zł/kg. Za gofry z nadzieniem wiśniowym zapłacisz 2,99 zł. Słony paluch chorwacki kosztuje 1,49 zł, a przekąska z szynką i serem - 4,99 zł. Bochen w kratkę z pieca kamiennego to z kolei wydatek na poziomie niecałych 5 zł.

Każdego dnia firma Lidl Polska dąży do tego, aby zapewniać klientom artykuły wysokiej jakości w atrakcyjnych, niskich cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony. Postępujemy w myśl idei "Więcej na radość z życia". Dążymy do tego, aby nasi klienci, dokonując zakupów w sklepach Lidl, dzięki oszczędności czasu i pieniędzy, mieli więcej, aby cieszyć się życiem tak, jak lubią - zapewnia Lidl na swojej stronie internetowej.
Zobacz także: Celebryci walczą z inflacją, a Pazurowie łamią prawo przez kabanosy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
tasunka
3 miesiące temu
Jak cos mozna sprzedac taniej i jeszcze zarobic - to nie jest rozpieszvzanie - to OKRADANIE tych co kupuja mniej.
Cała Prawda
3 miesiące temu
Po co mi 12 plecaków? aby zapłacić za 6 szt. Ile wam płacą za tą pseudo reklamę. Szukacie jeleni.
joze
4 miesiące temu
Jeszcze w Polsce nikt niczego nie daje za darmo jest to trik marketingowy na paragonie i tak to wyjdzie
Wąsik
4 miesiące temu
Budyń zdrożeje!!!!!!!!!!!!
Mentalność Po...
4 miesiące temu
Za cenę cukru Polacy powinni podziękować sobie samym. Za to, że łykają wszystkie propagandowe hasła jak przysłowiowe pelikany. Co dalej ? Olej, papier toaletowy, mąka, a może jeszcze stare makarony?
Klient
4 miesiące temu
Dzisiaj miałem promocje w Lidlu, kupiłem 3cytryny zapłaciłem za 6. Kobitki na kasie zwolnijcie tempo!!!
fes
4 miesiące temu
Ach jak się wzruszyłem tym określeniem że 'lidl rozpieszcza klientów' Hehe szczególnie ceną cukru z napisem tarcza inflacyjna
Janek
4 miesiące temu
Lidl rozpieszcza klientów w Niemczech nie w Polsce!W Polsce klienci nie tylko Lidla muszą wzmacniać Niemiecką gospodarkę.
bodex
4 miesiące temu
kupujta ludzie po 20 opakowań kredek- bo może zbraknąć , i przy okazji ocet.....
Oszuści
4 miesiące temu
Dziś w promocji by stare jajka L. Data do 10.09 a białko jak woda leciało przy rozbijaniu skorupki.
Emeryt
4 miesiące temu
Ja już mam 12 plecaków, 24 opakowania kredek i farb, nakupilem zeszytów, bułek z nadzieniem i bez nadzienia. Do szkoły już nie chodzę, ale okazja była.
YeahBatchO2
4 miesiące temu
Przetłumaczę: bierzesz 6 sztuk, płacisz za 12. Ale jak pelikanom powiedzą, że jest odwrotnie to na pewno łykną.
ANNA
4 miesiące temu
Tak jedno tanieje, promocja drugie drożeje Np.maslo irlandzkie niedawno cena wynosiła 9.99 a w piątek już ponad 11zl zgroza zjedzcie sobie to masło sami
Andrə Species
4 miesiące temu
Ostro powiało zachodem, ależ wam się poprzewracało w głowach, apokalipsa musi być tuż tuż, koniec świata:-)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić