Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|

Nagrania z USA. To pojawiło się na stacjach benzynowych

19
Podziel się:

Wielu Amerykanów obwinia Joe Bidena za wyjątkowo wysokie ceny na stacjach paliw. Niektórzy postanowili wyrazić swoją niechęć wobec osoby prezydenta USA, pozostawiając na dystrybutorach specjalne naklejki.

Nagrania z USA. To pojawiło się na stacjach benzynowych
Na niektórych dystrybutorach pojawiły się specjalne naklejki (TikTok)

Ceny paliw w wielu krajach świata są jednymi z najwyższych od lat. Kierowcy muszą zmierzyć się z wyjątkową drożyzną, obciążającą również firmy transportowe, które rozwożą mniej lub bardziej potrzebne towary. Niestety nic nie wskazuje, aby sytuacja miała ulec poprawie.

Wysokie ceny widoczne są zarówno w krajach europejskich, jak i Stanach Zjednoczonych. Amerykanie przyzwyczajeni do stosunkowo niskich stawek muszą od pewnego czasu funkcjonować w zdecydowanie trudniejszej rzeczywistości. Okazało się nawet, że ceny na amerykańskich stacjach dogoniły sprzedawców w Europie. Fakt ten zdecydowanie nie podoba się tamtejszym kierowcom.

Amerykanie starają się znaleźć winowajcę stojącego za wysokimi cen paliw. Niektórzy w tej roli stawiają Joe Bidena i mają swój sposób na okazanie frustracji. W mediach społecznościowych ogromną popularność zyskują nagrania wideo, na których widać przyklejanie naklejek z wizerunkiem prezydenta USA na dystrybutorach. Zazwyczaj postać wskazuje na licznik ceny i jest podpisana hasłem "Ja to zrobiłem".

Wiele osób nie udziela poparcia kontrowersyjnej akcji. W związku z naklejaniem wizerunku prezydenta niejednokrotnie doszło do sprzeczki pomiędzy klientem a pracownikami stacji benzynowej. Podczas jednej z awantur konieczna była interwencja policji, w wyniku której sprawca zamieszania został aresztowany.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
Omega24
8 miesięcy temu
W USA juz powoli w sklepach pojawiaja sie puste polki z zywnoscia podstawowa I co najgorsze wszystko drozeje z dnia na dzien I ma by jeszcze gorzej po zniwach na jesieni , w USA nastapi wielki good .
Sławne cytaty...
8 miesięcy temu
Kaczyński "Z banderą to wy do Europy nie wejdziecie"
Cóż
8 miesięcy temu
A lemingi płacą za jego decyzję i jeszcze pójdą na niego głosować. To się nazywa syndrom sztokcholmski programowalny po przez media głównego ścieku.
Go Brandon
8 miesięcy temu
Go Brandon
Stefan
8 miesięcy temu
Ten klaun to doprowadzi do 3 wojny światowej.
Zbyszek
8 miesięcy temu
Pomagamy jak możemy w obronie aktywów juniora bidena.
Buuhhhaaaa
8 miesięcy temu
Nie tylko to ale ta wojna też ich rękami została rozpętana bo jak by nie było to pompowali hajs i uzbrojenie dla reżimu nazistowskich rusofobów.
Sleapy Joe
8 miesięcy temu
No cóż wojnę rozpętali na całość po 8 latach tej hybrydowej a teraz wszyscy płacą za ich fanaberie.
Alejaja
8 miesięcy temu
Powinni jeszcze upublicznić zawartość laptopa jego syna Huntera to może zaprogramowane podprogowo owce w końcu by otworzyły oczy i zobaczyły że ta wojna to między innymi w obronie zbrodniczej rodziny bidenow.
Tak pytam?
8 miesięcy temu
To kiedy w Polsce powstaną pierwsze pomniki herojow ukraińskich?
Taka prawda
8 miesięcy temu
Ta wojna już trwa od lat i jej prowodyrem jest Ameryka.
*****
8 miesięcy temu
Banderowców i ich popleczników.
Bruce Lee
8 miesięcy temu
To jest ciąg dalszy plandemi niszczyć ludzi i zabierać im wszystko co moją. Już PiS pokazał jak morduję się Polaków, przez odcięcie ich od Służby zdrowia, a dla ukraincow wszystko za free. Najpierw wymordiwali bez mało 1 milion Polaków, a teraz ściągnęli następna tanią siłę roboczą, na rozkaz swoich mocodawców
Rrr
8 miesięcy temu
Co znaczą słowa Przyjdź Królestwo Twoje. Po przeanalizowaniu innych fragmentów Biblii np. Psalm 2,ksiega Daniela 2 rozdział Znaczy to tyle co zniszcz Panie Boże władzę w moim kraju jej niesprawiedliwość i zło a sam zacznij nad nami panować. Pozdrawiam
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić