Niezniszczalna Nokia 3310. Tyle można dostać dziś za jej sprzedaż

53

Z pewnością każdy z nas kojarzy słynny telefon komórkowy Nokia 3310. Na rynku pojawił się w 2000 roku i szybko zebrał grono wiernych fanów. Do dzisiaj wielu z użytkowników twierdzi, że wspomniany aparat był niezniszczalny. Okazuje się, że jeśli wciąż posiadasz ten model i zdecydujesz się go sprzedać, możesz wiele zyskać. O jakich kwotach mowa?

Niezniszczalna Nokia 3310. Tyle można dostać dziś za jej sprzedaż
Nokia 3310. Tyle dzisiaj jest warta. (Instagram, Pixabay(StockSnap))

Sprawę opisuje "Fakt". Tabloid wspomina, że Nokia 3310 zaczęła być sprzedawana 23 lata temu i to w setkach milionów sztuk na całym świecie. Przez lata funkcjonowała jako najpopularniejszy telefon komórkowy. Do dziś wielu wspomina ją z sentymentem.

Nokia 3310. Tyle na niej zarobisz

"Fakt" przypomina, że Nokia 3310 posiadała podstawowe aplikacje, które działały bez zarzutu.

Można było tu znaleźć: zegar, kalendarz, kalkulator, alarm wibracyjny czy kompozytor dźwięków. Wielu użytkowników decydowało się też ściągnąć na tę komórkę oryginalną tapetę, wygaszacz ekranu lub dzwonek. Wszystko po to, by jeszcze bardziej spersonalizować produkt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nowa Nokia 3310

Niektórzy z posiadaczy chętnie grali w gry, które znajdowały się na tej komórce. Najpopularniejszą z nich był bez wątpienia "Snake". Wśród plusów modelu Nokia 3310 wyliczano też żywotność baterii. Użytkownicy nie musieli zaprzątać sobie głowy codziennym jej ładowaniem.

Naładowanie baterii do pełna pozwalało na korzystanie z Nokii 3310 nawet przez cały tydzień - pisze "Fakt".

Tabloid dodaje, że wiele osób zmieniając telefon na nowy model pozbyło się Noki 3310. Jednak ci, którzy tego nie zrobili i schowali aparat głęboko do szafki, teraz powinni zacierać ręce z radości. Dziennikarze tabloidu sprawdzili, ile można dostać pieniędzy za sprzedaż kultowej komórki. Będziecie zdziwieni!

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Ceny wahają się od kilkudziesięciu do nawet 200 złotych. Jeden ze sprzedawców na słynnym portalu oferuje ją za 170 zł. Obiecuje, że "telefon jest w pełni sprawny" i kupującemu wyśle go kurierem "pancerną paczką". Użytkownik, jak dowiadujemy się ze zdjęć, sprzedaje ją w zestawie z ładowarką i dedykowanym etui - pisze "Fakt".

Inny użytkownik, na którego profil natknął się "Fakt", chce za sprzedaż komórki 200 zł (bez etui). To najwyższa znaleziona przez tabloid stawka. A wy mieliście Nokię 3310? Co z nią zrobiliście?

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić