Nowa reklama Shopee trafiła do sieci. "To jest przerażające"

37

Do sieci - na razie nieoficjalnie - trafiła nowa reklama Shopee. Ponownie na pierwszy plan wysuwa się podkład muzyczny. Wcześniej wykorzystano "Baby Shark", a teraz... "Macarenę"!

Nowa reklama Shopee trafiła do sieci. "To jest przerażające"
Shopee (Licencjodawca, Jakub Porzycki/NurPhoto)

Reklamy Shopee, delikatnie rzecz ujmując, wywołują skrajne emocje. Nie brakuje takich, którzy twierdzą, że często rozbrzmiewające "na Shopee pe pe pe pe pe" jest po prostu irytujące.

Mimo to wydaje się, że marketingowcy Shopee nie zmieniają kierunku. Tym razem zaskoczyli reklamą Shopee z dobrze znanym podkładem muzycznym. Dźwięk "Macareny" momentalnie wpada w ucho.

Cel tej marki jest jasny. - Chcemy, żeby Shopee było pierwszą platformą, która przychodzi do głowy osobom, planującym zakupy online. Użytkownicy są w centrum naszej pracy, są podstawą naszych działań - powiedział serwisowi wirtualnemedia.pl Michał Dmoch, marketing campaing lead w Shopee.

Nie skupiamy się zatem na konkurowaniu z innymi platformami zakupowymi na rynku, ale na tym, aby kupującym móc zaoferować jak najszerszą ofertę dobrych jakościowo produktów w atrakcyjnych cenach, i rozwijać funkcjonalność naszej platformy tak, aby zakupy były wygodniejsze, a sprzedający mieli możliwość rozwijania swoich firm. Dlatego wprowadziliśmy szereg usług, które mają budować zaufanie i poczucie pewności - dodał.

Nowa reklama Shopee. Internauci podzieleni

W sieci pojawiła się już nowa reklama Shopee. Co na to internauci? "Opisując jednym słowem: idioty****" - ocenił jeden z nich. "Debi**** jednym słowem" - wtórował mu kolejny.

Już myślałam że "Na shopi pi pi pi pi pi" nie da się wytrzymać - pisze pewna internautka. "To jest przerażające", "Dajcie nam spokój", "O nie, kolejne gó***" - komentują następni użytkownicy YouTube'a.

Są jednak również pozytywne opinie. "Ona jest lepsza niż tamta", "Epik ta muza", "Fajna muza, fajniejsza od tamtej", "Ale fajne" - piszą komentujący.

Zobacz także: Nowa reklama Shopee Macarena:
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić