o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Polski Nowy Ład. Zmiany w podatkach? Komentarz minister rodziny

35
Podziel się

15 maja zaprezentowane zostaną założenia Polskiego Nowego Ładu. Tymczasem pojawiają się kolejne informacje na temat tego, co ma się w nim znaleźć. Po raz kolejny rąbka tajemnicy postanowiła uchylić Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej.

Polski Nowy Ład. Zmiany w podatkach? Komentarz minister rodziny
Marlena Maląg (YouTube, Kancelaria Premiera)
bEheqHKJ

Nowy Ład to program PiS, który podzielono na kilka rozdziałów. Przewidywane są działania i inwestycje na różnych płaszczyznach. Do tej pory nieoficjalnie podano, że dojdzie do zmian podatkowych i w emeryturach, a ponadto zaprezentowane zostaną propozycje prodemograficzne.

Do tego ostatniego zagadnienia na antenie Polsat News odniosła się Marlena Maląg, która sprawuje funkcję minister rodziny i polityki społecznej.

bEheqHKL
Rozwiązania na pewno będą służyły rodzinom z małymi dziećmi, będą promowały to, aby młodzi ludzie podejmowali decyzje o zakładaniu rodziny - zaznaczyła.

Polski Nowy Ład. Zmiany podatkowe przesądzone

Rąbka tajemnicy uchyliła też w piątek, kiedy pojawiła się na antenie radiowej Jedynki. Minister rodziny przyznała, że Nowy Ład będzie obejmować zmiany podatkowe.

bEheqHKR
Rozwiązania związane z polityką mieszkaniową, podatkową, możliwością łączenia pracy zawodowej z życiem rodzinnym na pewno znajdą odzwierciedlenie w programie, który jutro zostanie przedstawiony - podkreśliła Maląg.

Na czym będą polegać zmiany podatkowe? Tego jeszcze nie wiemy. Pojawiały się nieoficjalne doniesienia na temat możliwości wzrostu kwoty wolnej od podatku lub podniesienia limitu w drugim progu podatkowym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEheqHLm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
Dghutg
miesiąc temu
Od 2 miesięcy nie mogę znaleźć pracy tylko z tego względu że byłem na zwolnieniu lekarskim ponad rok z przerwami ,po raz pierwszy w życiu i to nie dlatego że mi się chciało siedzieć w domu i nie pracować tylko dla tego że lekarze się pochowali jak szczury w domu i nie chciało im się pracować a teraz mam w świadectwie pracy wpisane że byłem na zwolnieniu lekarskim i nikt mnie nie chce przyjąć do pracy to jak ja mam w tym chorym kraju znaleźć pracę, chcę również wspomnieć że lekarz orzecznik odmówił mi grupy inwalidzkiej specjalnie bez badań lekarskich bo nie muszą badać a chciałem tylko dostać lżejszą pracę nic więcej jakoś ludzie wcale nie chcą pracować i dostają zasiłki , renty chodzą do mopsu dostają wszystko a ja chcę pracować i nikt mnie przyjąć nie chce to chore
John Wayne
miesiąc temu
Jura nowy ład! W Polsce brakuje specjalistów, informatyków, inżynierów, więc... Żeby podnieść chęć ludzi do posiadania dzieci zwiększmy podatki specjalistów, znięchećmy ludzi do kształcenia się, do rozwijania, bo za chwilę okaże się, że bezdzietny inżynier z pensja brutto 12.000 będzie miał netto 7.000, a kasjerka z biedronki z pensją brutto 2.500 wychowująca 3 dzieci będzie miała netto 8.000, dopłatę do kredytu,zakup pralki, lodówki za 60% ceny i dopłatę do samochodu rodzinnego. Przy PISie Gierek to wolnorynkowy libarał, a komunizm to agresywny kapitalizm.
Jak
miesiąc temu
A gdzie miejsce na wdowie emerytury
bEheqHLn
Tgbji
miesiąc temu
Tzw. nowy ład został przedstawiony. Nie wiem cz jest słuszny czy nie ale na o2 nic się o tym nie dowiem.Na pierwszyn planie jakiś księżulo. To jest dla was news dnia. Nie wiecie co pisać? Czy czekacie na instrukcje?
emerytka
miesiąc temu
niech znowu wygraja wybory to bedziemy mieli taki POLSKI LAD az bedziemy cienko piszczec, medal z buraka za ich cwaniactwo,ha,ha,ha
krys58
miesiąc temu
Rany, poziom dziennikarza na poziomie umysłowym komentujących, można PiS nie lubić ale o 12 już było wiadomo co proponuje w ramach tego swojego PNW. To ja już wolę pisiorki niż przygłupa Borysława z komitetu obalenia demokracji lub żulika Czajskowskiego, który jak się odezwie to już kłamie...
Wnikliwy
miesiąc temu
,, Marzenia jak ptaki szybują po niebie " - bo to program marzeniowo-życzeniowy . Propaganda sukcesu .
Goldengecko
miesiąc temu
Nowy ład stare złodziejstwo tak powinien brzmieć tytuł
emerytka
miesiąc temu
dobry bajer to polowa sukcesu
emerytka
miesiąc temu
jeden juz byl to wielkie klamstwo,ciekawe kto sie da nabra.Gdzie zloto przywiezione z depozytu przez pis!!!!!!!!
LLLLLLL
miesiąc temu
Wiadomo, że nic nie wiadomo. Może lepiej będzie bez nowego ładu, wystarczy dobra zmiana.
pawel
miesiąc temu
ja już za nowy ład dziękuję ... będzie coś co nie zdrożeje ?
rety
miesiąc temu
W ramach propozycji prodemograficznych powszechne wyszczepianie .....co miesiąc.
bEheqHLf
DIXI
miesiąc temu
Raczej b... na kółkach. Zrobili z nas niewolników a sami są gorsi od pijawek.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić