Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Pracowała w policji. Chciała wynieść z galerii sukienkę za 139 zł

18
Podziel się

Była policjantka z KMP w Piotrkowie Trybunalskim została złapana na kradzieży w galerii Focus Mall w Piotrkowie. Funkcjonariuszka próbowała wynieść z popularnego sklepu sukienkę za 139,99 zł. Kobietę złapano na gorącym uczynku.

Pracowała w policji. Chciała wynieść z galerii sukienkę za 139 zł
Do incydentu doszło na terenie galerii handlowej Focus Mall (Facebook, Getty Images)
bELxpqxx

O sprawie informuje portal piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl. W minioną sobotę wieczorem była policjantka ukradła sukienkę ze sklepu Mohito w galerii handlowej Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.

Kobietę złapano na gorącym uczynku. Jak potwierdza kierowniczka sklepu w rozmowie z portalem, kobieta została "złapana na bramce, czyli wyszła poza sklep.

bELxpqxz

Jak dowiedział się portal piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl, monitoring galerii zarejestrował dwie inne kradzieże ubrań, których sprawczynią może być ta sama policjantka. Policja weryfikuje nagrania.

Wszczęto postępowanie w sprawie policjantki

Jak informuje rzeczniczka KMP w Piotrkowie, policjantka od marca ubiegłego roku nie pełni czynnej służby w policji. "Zdarzenie to nie miało żadnego związku ze służbą. Osoba ta od marca 2020 roku nie pełni czynnej służby". Wszczęto już postępowanie dyscyplinarne i administracyjne w jej sprawie. Kobieta w policji pracowała od 5 lat.

W związku ze zdarzeniem prowadzone jest postępowanie w sprawie o wykroczenie przez Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Niezależnie od tego Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim podjął decyzję o wszczęciu postępowania dyscyplinarnego i administracyjnego zmierzające do wydalenia ze służby, ponadto osoba ta została zawieszona w wykonywaniu czynności służbowych - tłumaczy st. asp. Izabela Gajewska, rzecznik KMP w Piotrkowie, cyt. przez portal naszemiasto.pl
bELxpqxF
Zobacz także: Chciał jej ukraść torebkę. Dramatyczne nagranie z monitoringu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELxpqya
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(18)
oskubany
miesiąc temu
W komendzie milicji w Rybniku pokazano mi we sejfie moje ukradzione rzeczy w domu górnika tj.płaszcz ortalionowy,koszule ortalionową,kalesony,teczkę.Rok 1966.To był majątek.Nigdy nie odzyskałem moich rzeczy od milicji,zbyt łakomy kąsek dla nich.
Zygi z Legnic...
miesiąc temu
Na początku piszecie była policjantka, później, że komendant wszczął postępów wanie dyscyplinarne itp. itd. Jak już coś piszecie, to zróbcie to w sposób żetelny i tak jak mówią przepisy😔
lucynka
miesiąc temu
to byl protest zwiazany z niskimi zarobkami w policji
bELxpqyb
Gosc
miesiąc temu
Nie tak dawno pisali o komendancie policji który w jednym z Płockich marketów ukradł śrubki o wartości 5 zł podobno ma przejść na zasłużona emeryturę 6 tys na miesiąc.
Jaa
miesiąc temu
Rząd pisowski kradnie , policjanci ich chronią , to biorą z nich przykład i też kradną.
doniek
miesiąc temu
Biedna policja za mało zarabiają należy im się podwyżka wynagrodzenia
Kazik
miesiąc temu
to do jakiego poziomu spadła polska policja przeraża!
Eldi
miesiąc temu
To w końcu policjantka, czy byłe policjantka? Bo jeśli była to zwykła złodziejka a jeśli pracująca to patologia w Policji!
kwas
miesiąc temu
proszę precyzować milicjantka
zyga
miesiąc temu
Policjant ,sędzia czy murarz maja taką sama kleptomanie w końcu to też ludzie
kuba
miesiąc temu
PiSpolicja morduje i kradnie prawqi i sprawiedliwi gliniarze
kuba
miesiąc temu
PiSpolicja morduje i kradnie prawqi i sprawiedliwi gliniarze
kuba
miesiąc temu
PiSpolicja morduje i kradnie prawqi i sprawiedliwi gliniarze
bELxpqxT
???
miesiąc temu
Kiedy reforma Policji ?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić