Pracuje w Biedronce. Pokazała, jacy są klienci. 412 tys. wyświetleń

10

Tiktokerka pracująca w Biedronce nagrała filmik, który z miejsca stał się hitem. Pokazała w nim, jak zachowują się niektórzy klienci i dlaczego mogą być denerwujący. Internauci w komentarzach zgodzili się ze zdaniem pracownicy i sami skrytykowali pewne nawyki klientów dyskontów.

Pracuje w Biedronce. Pokazała, jacy są klienci. 412 tys. wyświetleń
Pokazała jak pracuje się w Biedronce. (TikTok)

Tiktokerka działa na popularnej platformie pod nazwą Pyśka. W swoich filmikach pokazuje jak wygląda praca w dyskoncie i z czym pracownicy muszą się mierzyć każdego dnia.

TikTokerka pokazała pracę w Biedronce

Filmiki cieszą się ogromną popularnością i mają po kilkaset tysięcy wyświetleń. Największe hity odtworzono nawet ponad milion razy.

Większość nagrań pokazuje w żartobliwy sposób, jakie są wady pracy w Biedronce. Związane jest to czasami ze współpracownikami, przełożonymi czy obowiązkami. Część materiałów poświęconych jest także klientom i ich zachowaniu

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nikolas Pawlik ocenił wygraną walkę na gali Suzuki Boxing Night

Jeden z filmików pokazuje problem z odkładaniem produktów na miejsce. Wielu klientów w trakcie zakupów rezygnuje z niektórych towarów, ale niekoniecznie odkładają je na właściwe miejsce. Najczęściej zostawiają je na najbliższej półce. Nagranie ma ponad 412 tys. wyświetleń.

Przez takie zachowanie w sklepie robi się bałagan. Kolejni klienci nie mogą swobodnie zrobić zakupów, a pozostawione rzeczy odkładają pracownicy, którzy mają na głowie także inne obowiązki.

Nagranie tiktokerki pokazuje, jak bardzo takie zachowanie utrudnia jej pracę. Internauci zgodzili się z nią i w komentarzach poparli jej zdanie na ten temat. Wiele osób skrytykowało postawę klientów, którym nie chce się wrócić i odłożyć produkt na właściwe miejsce.

A później te same osoby powiedzą, że syf w sklepie.
Ale to serio doprowadza do szału. Nie dość, że nie mam czasu na takie rzeczy, to przez takich ludzi robię dodatkowe kroki, gdzie i tak robię ich kilkanaście tysięcy dziennie.
Kiedyś widziałem w innej sieci podpaski w lodówce obok parówek.
Nie odkładają, bo komuś się nie chce z powrotem iść do ostatniej alejki, ale żeby po to przyjść, to jakoś dało radę — czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić