Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Śmialiście się z Jackowskiego? Teraz zamknął usta hejterom

362
Podziel się:

Wiele osób naśmiewa się z Krzysztofa Jackowskiego. Twierdzą, że jasnowidz wygaduje brednie i w ogóle nie warto go słuchać. Tymczasem okazuje się, że jedna z jego przepowiedni znalazła odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Śmialiście się z Jackowskiego? Teraz zamknął usta hejterom
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Krzysztof Jackowski już dawno przewidział inflację i wielkie podwyżki cen energii. Właśnie z tymi problemami obecnie zmagają się Polacy. Niewielu pamięta już o tym, że jasnowidz ostrzegał przed dramatycznymi zjawiskami.

Jasnowidz jest dumny z tego, że miał rację. Na swoim wideoblogu, mówiąc o inflacji, przekonuje, że politycy nie mówią prawdy, gdy tłumaczą, że obecny wzrost cen to normalne zjawisko.

Oni już wiedzą, że to się szybko nie skończy. Próbuje się łączyć te podwyżki cen z jakimiś prawami rynku. Ale to się kupy nie trzyma. W mojej ocenie, tą szalejącą drożyzną rząd wystawia rachunek za narastające przez dekady długi. I to długi światowe. Ten kryzys ma podłoże znacznie wykraczające poza to, co działo się w Polsce, czy nawet w Europie. Jesteśmy tylko częścią globalnego planu wprowadzania "nowego ładu" na świecie. I ten proces, który podkręca ceny, potrwa jeszcze jakiś czas. Ludzkość zubożeje, by mógł zostać wprowadzony pewien "reset finansowy". I to jest robione świadomie i z premedytacją - podkreśla.

Ile?! Fatalna wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski uważa, że inflacja może potrwać nawet... 3,5 roku! Dwa tygodnie temu ten popularny jasnowidz zapowiedział natomiast wzrost cen energii. Wówczas wspominał również, że rząd zdecyduje się na rekompensatę w postaci bonów energetycznych.

To mogą być talony na różne produkty np. na surowce kopalne. Właśnie kupowałem węgiel na zimę. Jego cena wynosiła 1,4 tys. zł za tonę, a jeszcze niedawno to było 700 zł. Mamy tu więc 100-procentową podwyżkę. - mówił.

Z bonem trafił w dziesiątkę. Wiceminister finansów Piotr Patkowski ujawnił już, że taka forma rekompensaty zostanie wdrożona.

To będzie taki bon energetyczny, który ma amortyzować wzrastające koszty ciepła, prądu, gazu i benzyny. Nie będziemy tego wiązać z rachunkami Polaków, Polacy będą w ramach własnych decyzji zastanawiali się, na co przeznaczyć te środki - mówił w Radiu Plus.
Zobacz także: To nie koniec wzrostu inflacji? Jarosław Gowin bije na alarm
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(362)
Pedro
9 miesięcy temu
Cóż takiego zadziwiającego przewidział ten człowiek? O tym, że czeka nas wysoka inflacja, spadek wartości krajowej waluty i wzrost cen, w tym energii, wiedziało wielu innych ludzi od bardzo dawna. Oni nie wypowiadają się w mediach publicznych i nie są tak promowani jak K. Jackowski. Jeżeli ktoś kilka razy w tygodniu opowiada o swoich wizjach, wówczas w dłuższym czasie jest tego wiele, z czego jedną na dwadzieścia uda się przewidzieć,to nie można uznawać za jasnowidztwo. Dlaczego nie podajecie Jego nie trafionych i błędnych przepowiedni? Jest ich bardzo dużo. Baczni obserwatorzy doskonale wiedzą, o których "wpadkach" było głośno. Proszę nie lansować człowieka i nie budować fałszywego obrazu o jego niezwykłych zdolnościach i możliwościach do jasnowidzenia. To jest mijanie się z prawdą. Poza tym staje się już męczące i czasami faktycznie przygnębiające dla części czytelników i słuchaczy. Skupcie się bardziej na rzeczach pozytywnych, niosących dobrą nowinę, a nie tylko wojny, bomby, najazdy, wybuchy, itp. Najmilsze pozdrowienia. Pedro
Gość
9 miesięcy temu
Bony energetyczne wiadomo że by były bo we Francji socjal też daje na czynsz lub prąd. Więc nie trzeba być jasnowidzem tylko wiedzieć jakie kraje co dają dla ludzi. A my zmierzamy też w tym kierunku tylko jeszcze w inny sposób wiadomo.
Gość
9 miesięcy temu
Ee takie rzeczy to już dawno przewidziałam. Samochody na prąd to już jako dziecko wiedziałam że bada. Kiedyś Jeszcze będą samoloty całe zaszklone ..a w domach nie będzie można już mieć gazu tylko będzie wszystko na prąd.
Anonimowy
9 miesięcy temu
Ja mogę przewidzieć że Jutro założę buty i wyjdę z domu
Z Bogiem
9 miesięcy temu
Jeżeli wkroczy wojsko to tylko dlatego że też wszystko rdzewieje w koszarach, Rosja podkręca trend zbrojeniowy. Jak to ma się do tendecji żeby Chińczycy robili zapqsy. Może Rosja powinna przestawić tam wojsko lub przestać inwestować w zbrojenie, bo bez urazy ale było coś o żółtej zarazie która zaleje świat ale może to Covid od Chińczyków ;
Tomek z Głogo...
9 miesięcy temu
Ludzie, którzy tu komentują raczej nie oglądali żadnego jego odcinka na YouTube. Gość ma zdolności, za to reszta komentujących to ignoranci nie warci żadnego komentarza.
Wdgni
9 miesięcy temu
RZĄDY PAŃSTW ZADLUŻAJĄ KRAJE SPOŁECZEŃSTWA A LUDZIE MUSZĄ TE DŁUGI SAMI SPŁACAĆ COŚ TU NIE GRA MY MAMY WCIĄŻ ZACISNĄĆ PASA,, ONI ŻYJĄ PONAD STAN, WYDAJĄ KASĘ PODATNIKÓW NA BYLE CO I TO SPOŁECZEŃSTWA MAJĄ PONOSIĆ KOSZTY... WNIOSEK JEST JEDEN.. ŹLI RZĄDZĄCY NIE POWINNI STEROWAĆ NARODAMI..
Matka Polka
9 miesięcy temu
To już dawno było przepowiedziane jeszcze będąc dzieckiem słyszałam o tym że,,im więcej pan będzie płacił tym mniej sługa będzie miał" teraz można tą przepowiednie przetłumaczyć na dzisiejsze czasy że im więcej będziemy zarabiać tym mniej będziemy mieli
ToJa
9 miesięcy temu
Też to przewidziałam. I to ponad rok temu, wystarczy obserwować wydarzenia na świecie. Wnioski same się nasuwają. A dziadzia świętej pamięci całe moje życie przewidywał, że jeszcze od wschodu wojna przyjdzie bo Rosja Polsce nie odpuści.
Hehehe..
9 miesięcy temu
Wy tak serio? Hehehe
Kicia Kubuś
9 miesięcy temu
Wystarczy posłuchać trochę polityków i już się jest jasnowidzem albo czarnowidzem
Michal
9 miesięcy temu
Jak ten pan takie ma nadprzyrodzone zdolnosci to niech totolotka przewidzi bo to ze bedzie zle wiemy bez jego przepowiedni
Nieznana
9 miesięcy temu
To nie jasnowidzenie tylko logiczne myślenie. Ja o super inflacji mówiłam że będzie jak PiS wprowadził 500+. To są prawa ekonomii. Przewiduje też że za jakieś 20 lat nie będzie miał kto pracować na emerytury w Polsce. Będzie to też wynik 500+. Ludzie którzy biorą a nie pracują uczą swoje dzieci nie pracy a tego żeby brać. Tak wychowane pokolenie będzie chciało żeby im cały czas dawać.
Rockoy
9 miesięcy temu
Dupa nie jasnowidz każdy kto trochę obserwuję sytuację w tym kraju doszedłby do podobnych wniosków to że będzie inflacja można było przewidzieć już dawno
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić