aktualizacja 

Tyle kosztuje drożdżówka w cukierni Magdy Gessler. Cena wprawia w osłupienie

264

Nie od dziś wiadomo, że w lokalach Magdy Gessler tanio nie jest. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za drożdżówkę z makiem w cukierni restauratorki. Za taką cenę w innych miejscach można zjeść obiad.

Tyle kosztuje drożdżówka w cukierni Magdy Gessler. Cena wprawia w osłupienie
Za drożdżówkę z makiem w lokalu Gessler trzeba zapłacić 22 zł. (AKPA, Facebook)

Magda Gessler to najsłynniejsza polska restauratorka. Jest właścicielką i współwłaścicielką kilkunastu restauracji. Swoją przygodę z gastronomią zaczynała w Madrycie w latach 80. Prowadziła wówczas firmę cateringową, po czym zajęła się przygotowywaniem dań na przyjęciach dla hiszpańskich dygnitarzy i członków dworu królewskiego.

Po kilku latach otworzyła dwie restauracje w Warszawie. Gessler zyskała ogromną popularność po tym jak zaczęła prowadzić program TVN "Kuchenne rewolucje".

Obecnie na terenie Warszawy gwiazda TVN prowadzi kilka restauracji i cukierni. Lokal "Słodki Słony", który jest własnością Gessler oferuje klientom nie tylko obiady i ciasta, ale także drożdżówki, które świetnie sprawdzą się jako przekąski w pracy. Do wyboru jest wiele smaków: z makiem, serem, z różą czy konfiturą malinową.

Drożdżówka z makiem za 22 zł

Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za najtańszą i najdroższą drożdżówkę w cukierni Magdy Gessler

Drożdżówki są w różnych cenach od 11 zł za drożdżówkę z różą, do 22 zł za drożdżówkę z makiem - tłumaczy nam pracownica lokalu.

22 zł to dość wysoka cena jak dla przeciętnego Kowalskiego. Warto zaznaczyć, że za tyle w innych lokalach w Warszawie można zjeść nawet dwudaniowy lunch.

Czy waszym zdaniem to zbyt wygórowana cena jak na drożdżówkę?

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Małgorzata Rozenek zachwycona programem 500+
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić