Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Właścicielka klubu triumfuje. "Policja nie miała żadnych podstaw"

117
Podziel się

Postępowanie przeciwko klubowi Bavitto w Katowicach zostało umorzone. Lokal był otwarty dla klientów w czasie lockdownu, gdyż, jak twierdzi właścicielka, nie otrzymał pomocy od państwa. "Policja, strasząc klientów i utrudniając nam pracę nie miała żadnych podstaw" – czytamy na fanpage'u klubu.

Właścicielka klubu triumfuje. "Policja nie miała żadnych podstaw"
Katowicki klub wygrał w sądzie (Facebook, Bavitto)
bELbfPqt

Katowicki klub muzyczny Bavitto postanowił stacjonarnie przyjmować klientów w czasie lockdownu, by zapewnić przetrwanie dla interesu i zatrudnionych pracowników. Jak informuje właścicielka klubu, lokal nie otrzymał pomocy z żadnej z trzech pierwszych tarcz antykryzysowych, a koszty jego utrzymania wynoszą ok. 30 tys miesięcznie.

Na miejscu często pojawiała się policja, w odpowiedzi na zgłoszenia mieszkańców, "m.in. innych sfrustrowanych właścicieli punktów gastronomicznych, którzy nie mieli na tyle odwagi, żeby przeciwstawić się nielegalnym obostrzeniom (…) oraz taksówkarzy, którzy dzięki nam nabijali sobie nocne (najdroższe!) kursy" - uważa właścicielka na Facebooku.

bELbfPqv

Katowice. Postępowanie przeciw otwartemu klubowi umorzone

Prowadzone przeciwko nam postępowanie z art. 116 KW zostało umorzone! To oznacza, że policja, która odwiedzała nas w każdy weekend (nawet po parę razy) strasząc klientów i utrudniając nam pracę nie miała żadnych podstaw do tego by nas nachodzić – poinformowała właścicielka "Bavitto"

Według postanowienia sądu właścicielka "Bavitto" prowadziła działalność gospodarczą polegającą na konsumpcji i podawaniu napojów, pomimo wydanego zakazu. "W ocenie Sądu w przedmiotowej sprawie należało umorzyć postępowanie wobec stwierdzenia, że zarzucane obwinionej czyny nie zawierają znamion wykroczeń" - czytamy w piśmie.

bELbfPqB
Dzięki decyzji o otwarciu się 22 stycznia tego roku pomimo jak możemy przeczytać w postanowieniu sądu NIEKONSTYTUCYJNEGO rozporządzenia na szczęście nie musimy martwić się narastającymi w setkach tysięcy długami, czy zwalnianiem naszych ukochanych pracowników - pisze uradowana ekipa klubu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELbfPqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(117)
Pomarańczowa ...
5 miesięcy temu
ZADZWOŃCIE PO MILICJE !!! ZADZWOŃCIE PO MILICJE !!! ZADZWOŃCIE PO MILICJE !!!
ASDERT MUZIK
5 miesięcy temu
A czy 😱 zorganizowana szczególnie niebezpieczna agresywna i uzbrojona grupa przestępczo kryminogenno terrorystyczno patologiczna została ukarana czy dalej grasuje atakując bezbronną spokojną Ludność cywilną ..... i czy grupa podtrzymuje , kultywuje " tradycje " gestapo, " nazizmu , hitleryzmu " NKWD, judenrat, UB , MBP , ...., czeka , ZOMO ..... Czy umowy o współpracy mają z chińskim UB , oraz z issrahell skimi służbami
antyPiS
5 miesięcy temu
Ja bym teraz pozwał milicje o bezpodstawne nachodzenie -nekanie i zastraszanie.A i ci zastraszani klienci mogli by na tym zyskac.
bELbfPqX
verayher
5 miesięcy temu
Ścigać policjantów z art. 246 KK: Funkcjonariusz publiczny lub ten, który działając na jego polecenie w celu uzyskania określonych zeznań, wyjaśnień, informacji lub oświadczenia stosuje przemoc, groźbę bezprawną lub w inny sposób znęca się fizycznie lub psychicznie nad inną osobą, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
KsiążkaNiesma...
5 miesięcy temu
I czym się chwalić? Łamaniem zasad?? Nie dostała dofinansowania, bo łamała zasady, a sąd? Śmiech pusty ogarnia na te wyroki zakłamanych sędziów.Każdy dobry byle dowalić rządowi. A głupota i brak szacunku doprowadza do Śmierci chorujących ludzi. Ale co tam najważniejsza zabawa.Neociemnota.
byływyborcapi...
6 miesięcy temu
MILICJA !!!!!!! nie po licja !!!!!!!!!
To ja
6 miesięcy temu
Bella Ty ci po grochowa
osman
6 miesięcy temu
Brawa dla właścicielki klubu! Jak widać, policja nie pilnuje prawa tylko bezprawia! Sama to bezprawie uprawia nie opierając się na prawie tylko na rozkazach przełożonych cepów!
bella z zamoś...
6 miesięcy temu
policja powinna sie odwołac, wkrótce pis załatwi sady i zaczną sadzić normalnie i karac takie zdziry
Czaruk
6 miesięcy temu
Policja przychodząc tyle razy po prostu nękała przedsiębiorcę. Powinni przyjść raz i złożyć wniosek do sądu i na tym zakończyć działania. Teraz właścicielka powinna się domagać odszkodowania z tytułu nękania. Najlepiej jak by policjanci zapłacili z własnej kieszeni ja jako podatnik mam dość płacić odszkodowania za ulomne decyzje rządu i bezprawne niekonstytucyjne działania policji.
Phaeton
6 miesięcy temu
Brawo! Gratuluję wyroku sądu. A inni brać przykład!
Bolo
6 miesięcy temu
Czyli rozumiem pozew przeciwko policji o odszkodowanie ze względu na działanie generujące szkody materialne.
Dsa
6 miesięcy temu
To się towarzysze partyjni obes rają. Teraz już wiecie żuczki o co chodzi w walce z "kastą sędziowską" ? Masz być bez szans w starciu z machiną partyjno państwową.
bELbfPqP
Olo
6 miesięcy temu
I teraz pozwy cywilne po 30 tys odszkodowania od policjantów którzy swoją obecnością powodowali spadki dochodów. Niech zapłacą z własnej kieszeni. Po co tyle razy przyłazili wystarczyło by 1 raz i czekac na orzeczenie sądu. Ale znając życie odszkodowanie zapłacimy mu wszyscy a komendant jeszcze premie weźmie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić