Andrzej Kosmala miał wypadek. Z koncertu dla Krawczyka trafił do szpitala

41

Andrzej Kosmala przez wiele lat był menadżerem i przyjacielem Krzysztofa Krawczyka. 30 maja współorganizował piękny koncert ku pamięci zmarłego artysty. Niestety wieczór zakończył się dla Kosmali przykrym wypadkiem.

Andrzej Kosmala miał wypadek. Z koncertu dla Krawczyka trafił do szpitala
Andrzej Kosmala opisał swój wypadek na koncercie (Facebook)

 W niedzielę 30 maja w Opolu odbył się niezwykły koncert "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk". W wydarzeniu organizowanym przez TVP wzięły udział największe gwiazdy: Ryszard Rynkowski, Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska i wielu innych). 

Na widowni zasiadła m.in. Ewa Krawczyk, wdowa po zmarłym artyście, dla której było to wielkie przeżycie. W Opolu nie mogło też zabraknąć Andrzeja Kosmali, byłego menadżera Krawczyka, który był też współorganizatorem koncertu. Niestety to piękne i wzruszające wydarzenie skończyło się dla niego w wyjątkowo przykry sposób.

Kosmala poinformował na Facebooku, że spadł ze schodów i doznał obrażeń głowy. Sprawa była na tyle poważna, że trzeba go było przewieźć do szpitala.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk przeżył wiele lat ze swoją żoną. Była miłością jego życia
Na zapleczu poszedłem pobrać dla żony i córki herbatę. Dumny niosę 2 kubełki gorącego naporu a tutaj nagle wywracam się na schodach i lecę na bruk prosto czołowym płatem. Rozbita głowa zatoki, z tylu ból w szyli – relacjonował Kosmala.
Komputer wykazał stłuczenia, ale nie było wstrząsu, w takim stanie wróciłem do hotelu. Bardzo starannie zostałem zaopatrzony w Szpitalu Uniwersyteckim w Opolu. Głowa jeszcze boli. Najważniejsze, że nie ma uszkodzeń wewnętrznych. Naprawdę niosłem herbatę a nie żadne inne napoje z sugestią oczywistą... – żartował menadżer i wieloletni przyjaciel Krawczyka, zamieszczając fotkę z zabandażowaną głową.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić