Patrycja Ceglińska-Włodarczyk
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk| 
aktualizacja 

Gessler nie wytrzymała. Dodała mocny wpis na Facebooku

47

Odcinek "Kuchennych rewolucji" w Łebie był jednym z najgorętszych ze wszystkich sezonów. Restauratorka zostawiła "Łebską Chatę" w świetnym stanie, z dobrym menu i rewelacyjną obsługą. Niestety, później wszystko się zmieniło, a gwiazda cofnęła swoją rekomendację. Właściciel lokalu nie zamiaru się tym przejmować i robi swoje. Gessler nie wytrzymała.

Magda Gessler nie poleca restauracji w Łebie
Magda Gessler nie poleca restauracji w Łebie (PAP/EPA)

"Kuchenne rewolucje" miały pomóc łebskiej restauracji. Mirosław Bem, właściciel restauracji, zgłosił się do programu, ponieważ chciała przyciągnąć gości również poza sezonem wakacyjnym. Magda Gessler pojawiła się tam w 2013 roku i zrobiła wszystko, co w jej mocy. Zdaniem restauratorki rewolucja udała się na tyle, że gwiazda postanowiła polecić "Łebską Chatę" w swoim przewodniku.

Po publikacji do Gessler zaczęli odzywać się fani, którzy nie do końca byli zadowoleni, że akurat ta restauracja znalazła się w gronie miejsc godnych polecenia. Po zgłębieniu tematu gwiazda TVN cofnęła swoją rekomendację, a na oficjalnej stronie pojawił się komunikat:

- Kochani, znacie to powiedzenie, że nie myli się tylko ten, kto nie robi nic? Walczyłam o "Łebską Chatę" nie tylko podczas Kuchennych rewolucji, ale i po nich. Bezinteresownie. Polubiłam tego wariata Mirka, spodobał mi się jego zapał, uwierzyłam w to, że chce uczciwie karmić swoich gości. Smakowały mi dania w jego kuchni, śmiałam się do łez z jego żartów, zafascynowała mnie atmosfera jego "chaty". Tak było kiedyś. Pomna tych naprawdę dobrych wrażeń, emocji i smaków umieściłam Łebską Chatę w moim przewodniku (101 najlepszych restauracji w Polsce - dop. red.) Wasze reakcje tu, na Facebooku, ale również relacje moich dobrych znajomych i przyjaciół, którzy ostatnio odwiedzili tę restaurację, uświadomiły mi, że popełniłam błąd, ufając w to, że standard, który ustanowiłam, nadal tam obowiązuje. Z dużym smutkiem cofam swoją rekomendację dla Łebskiej Chaty i choć cały czas trzymam za Mirka kciuki, to dziś nie mogę jego restauracji polecić nikomu. Dzieje się w niej za dużo złego. Mirku, zadbaj o swoje miejsce, szanuj swoich gości, nie zapominaj o naszych rozmowach. Dziękuję wszystkim moim fanom, którzy informowali mnie o tym, co dzieje się w Łebie i nadal proszę Was o czujność przy wszystkich innych miejscach, które wymieniłam w przewodniku. Nie mogę zawsze być wszędzie ale w- tak! Dziękuję za Waszą pomoc. Walczymy dalej o smaczną Polskę. Wespół w zespół. [ pisownia oryginalna]
Pomimo to właściciel do tej pory reklamuje swój lokal nazwiskiem Magdy Gessler. Sugeruje przy tym, że restauratorka poleca to miejsce. W końcu prowadząca "Kuchenne rewolucje" nie wytrzymała i zabrała głos na Facebooku:

- UWAGA "ŁEBSKA CHATA" - Łeba!! Używanie mojego nazwiska, przez tą restauracje, niezależnie od kontekstu, od marca 2014 roku jest nielegalne. Absolutnie nie podpisuje się pod tym co tam się dzieje, jeśli ktoś chce się tam wybrać to ostrzegam, że robi to na własną odpowiedzialność. Tego typu nadużycia, niestety, zdarzają się, za każdym razem zajmuje się nimi moje biuro prawne. Procesy, potrafią trwać a ja nie mam na to wpływu. [pisownia oryginalna]
Gwiazda na dowód tego, że właściciel lokalu wykorzystuje jej wizerunek, zamieściła kilka zdjęć.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić