Koszmarna wpadka TVP. Kibic powiedział, co myśli o Kaczyńskim

367

Wejścia na żywo w telewizji zawsze obarczone są sporym ryzykiem. Boleśnie przekonali się o tym dziennikarze TVP 3. Nagle do reportera podszedł kibic i powiedział, co myśli o TVP, PiS i "Jarku".

Koszmarna wpadka TVP. Kibic powiedział, co myśli o Kaczyńskim
Dziennikarze TVP 3 boleśnie przekonali się, że relacje na żywo obarczone są ryzykiem (Materiały prasowe)

We czwartek 29 lipca Pogoń Szczecin rozegrała spotkanie rewanżowe z NK Osijek w ramach drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Spotkanie miało miejsce w Chorwacji, dlatego większość kibiców wspierała Polaków przed telewizorami.

Aby sprawdzić atmosferę wśród kibiców Pogoni, reporter TVP 3 udał się do jednego ze szczecińskich barów.

Zobacz także: ZOBACZ TEŻ: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Krótko po tym, jak dziennikarka w studiu zapowiedziała wejście Przemysława Plecana, do reportera TVP podszedł wstawiony mężczyzna i zaczął wchodzić mu w słowo.

Dziennikarz zdążył tylko powiedzieć "fantastycznie ogląda się to spotkanie w takiej atmosferze", a chwilę później widzowie usłyszeli z ust mężczyzny "J***ać TVPiS" oraz "J***ać Jarka".

Przed kamerą doszło też do delikatnej przepychanki. Reporter próbował nadrabiać uśmiechem, ale sytuacja była na tyle beznadziejna, że transmisję przerwano.

- Bardzo niepożądane emocje podczas wejścia naszego kolegi - podsumowała prowadząca program Barbara Jesiołkiewicz-Kowalczyk.

W studiu zapadła wymowna cisza. Całą sytuację świetnie podsumowała mina dziennikarki TVP 3, która nawet nie próbowała ukryć niesmaku zaistniałą sytuacją.

Autor: GAK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić