Podsiadło okrutnie kpi z Kukiza. To musiało zaboleć!

44

Paweł Kukiz opublikował na Twitterze kuriozalny wpis. I choć wyłączył możliwość komentowania, przytoczona przez niego historia zaczęła żyć własnym życiem. Skomentował ją Dawid Podsiadło, który nie zamierzał się hamować i wyśmiał polityka.

Podsiadło okrutnie kpi z Kukiza. To musiało zaboleć!
Dawid Podsiadło wbił Pawłowi Kukizowi szpilę (AKPA, AKPA)

Tuż po tym, jak Paweł Kukiz publicznie przyznał, że brakuje mu środków na prowadzenie działalności politycznej, jego fundacja dostała 4,3 mln zł dofinansowania. Decyzję na przyznanie środków dla "Potrafisz Polsko!" podjął Mateusz Morawiecki. O sprawie jako pierwsza pisała Wirtualna Polska.

Dofinansowanie na promowanie "referendów i istniejących w polskim prawie instrumentów zaangażowania obywateli" wywołało gorące komentarze. Kukizowi zarzucono, że wszedł do parlamentu na antypisowskich hasłach, a dziś bierze od rządu pieniądze. Samą sytuację wprost nazwano polityczną korupcją, zwłaszcza że politycy Kukiz'15 wystartują w najbliższych wyborach z list PiS.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kukiz uderzył w ludzi Ziobry. Jest reakcja

Paweł Kukiz bronił się w wywiadach, aż w końcu podsumował całą sprawę na Twitterze. W końcu polityk opublikował "wiarygodną" historię z życia, która miała mu się przydarzyć.

"’Niepotrzebnie tę kasę przytuliłeś" - mówi mi wczoraj znajomy. ‘Ale ja żadnej kasy dla siebie nie wziąłem’ - odpowiadam. ‘E tam, przytuliłeś. W TVN24 mówili’ - stwierdził. ‘A jakby w TVN24 powiedzieli, że ty pierd@&nięty jesteś, to też byś uwierzył?’- zapytałem. Nie odpowiedział" - napisał na swoim publicznym profilu.

Jednocześnie Kukiz zablokował możliwość komentowania wpisu. To nie przeszkodziło jednak w udostępnieniu go przez "Make Life Harder" na Instagramie. Skomentował go w wiadomości prywatnej Dawid Podsiadło, a popularny profil podał ją dalej.

"Megafajna rozmowa, bardzo wiarygodna. Fajnie, że politycy dzielą się takimi historiami z życia. Można wtedy zobaczyć sobie z bliska, jak naprawdę wygląda życie polityka. Podoba mi się też, jaka jest ogólnie atmosfera między autorem posta i jego znajomym. Muszą dużo o sobie wiedzieć i często rozmawiać, jeśli o swoich kolejnych dokonaniach dowiadują się na przykład z telewizji. A już na maksa wzrusza mnie troska z jaką na lekki kuksaniec odpowiada autor. Nie ma wątpliwości, że łączy ich prawdziwa, piękna znajomość" - kpi w swoim charakterystycznym stylu jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce.
Autor: GAK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić