Powstanie The Kissing Booth 4? Jakie są na to szanse?

11

Beth Reekles miała zaledwie 17 lat, gdy wydała powieść "The Kissing Booth". Sześć lat później serial na podstawie książki trafił na Netfliksa i z miejsca stał się hitem. Druga i trzecia część ukazała się w 2020 roku. Producenci już szykują czwartą?

Powstanie The Kissing Booth 4? Jakie są na to szanse?
Fragment zwiastunu "The Kissing Booth" (YouTube)

Premiera drugiej części adaptacji powieści Beth Reekless naprawdę zaskoczyła fanów. Okazało się, że jednocześnie kręcono dwie części - "The Kissing Booth 2" i "The Kissing Booth 3".

Ta ostatnia trafi na Netfliksa już 11 sierpnia. Warto zaznaczyć, że tego samego dnia wyszła również trzecia książka z popularnej serii dla nastolatków.

Fani będą zadowoleni?

Netflix informował już wcześniej, że trzecia część będzie tą ostatnią. Fani jednak mają nadzieję, że stanie się inaczej. Podobnie było w przypadku serii "Do wszystkich chłopców", gdzie produkcja zadecydowała o nakręceniu spin-offu.

Tym razem jednak raczej tak nie będzie. Świadczyć o tym może właśnie fakt, że produkcja nakręciła jednocześnie dwie części. Aktorzy mogą mieć zatem inne zobowiązania zawodowe.

W dodatku nie ma kolejnej części książki. A to oznacza, że film nie miałby na czym bazować. "The Kissing Booth" prawdopodobnie pozostanie zatem trylogią i szanse, aby miało się to zmienić, są raczej niewielkie.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić