aktualizacja 

Przecieki z Polsatu. Fani będą wniebowzięci

76

Szczególnym sentymentem darzymy te filmy i seriale, które zapadły nam w pamięci lata temu. Czy właśnie dlatego, jak dowiedział się "Super Express", Polsat zamierza wyemitować nowe odcinki popularnego programu ‘’Miodowe Lata"? Jak i w poprzedniej edycji, i w tej główne role mają zagrać Cezary Żak i Artur Barciś.

Przecieki z Polsatu. Fani będą wniebowzięci
Artur Barciś i Cezary Żak (AKPA)

Wiele osób do dziś pamięta sitcom "Miodowe Lata" opowiadający przygody przyjaciół, Karola Krawczyka i Tadeusza Norka. Pierwszy z nich prowadził tramwaj nr 18, a drugi – pracował w miejskiej kanalizacji. W wolnym czasie wspólnie snuli plany na zdobycie fortuny. Ostatni odcinek serialu "Całkiem nowe lata miodowe" opublikowano w 2004 roku.

Dzisiaj Norek i Krawczyk mogliby być już emerytami posiadającymi wnuki. "Super Express" donosi, że już niedługo zobaczymy nowe odcinki kultowej serii.

Od pewnego czasu trwają prace nad kontynuacją "Miodowych lat". Produkcja jest już na zaawansowanym etapie, ale jeszcze utrzymywana w tajemnicy - zdradza "Super Expressowi" osoba, która pracuje przy serialu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Cezary Żak: w latach 90. rozkręciłem z kolegą biznes piernikowy

Nowi aktorzy w "Miodowych latach"

W obsadzie na pewno pojawią się dawni główni bohaterowie, czyi Żak i Barciś. Jeśli chodzi o resztę aktorów, nie są oni jeszcze znani.

Uprzednio w rolach żon przyjaciół zobaczyć można było Dorotę Chotecką, jako żonę Norka, a także Agnieszkę Pliszewską, a później prawdziwą żonę Żaka, Katarzynę, które grały rolę małżonek Krawczyka.

Aktorzy Cezary Żak i Artur Barciś zaprzyjaźnili się podczas nagrywania odcinków pierwszej serii serialu "Miodowe lata". Co ciekawe, przyjaźń nigdy nie wygasła i panowie są blisko już od wielu lat, często pokazując się razem w mediach. Do dziś także zajmują się wspólnymi projektami artystycznymi.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić