aktualizacja 

Stare zdjęcie Rubika robi furorę. Ludzie już zapomnieli o tym szczególe

5

Piotr i Agata Rubikowie tworzą jedno z najbardziej zgodnych i lubianych małżeństw w polskim show-biznesie. Ich ślub, który odbył się 14 lat temu, stał się jednym z najgłośniejszych wydarzeń roku. Kompozytor nosił taką fryzurę, że dziś byśmy go nie poznali.

Stare zdjęcie Rubika robi furorę. Ludzie już zapomnieli o tym szczególe
Piotr i Agata Rubikowie wzięli ślub 14 lat temu. Artysta miał zupełnie inną fryzurę (AKPA, AKPA, Gałązka)

Piotr Rubik i jego wybranka wzięli ślub 21 czerwca 2008 roku. Wybór kompozytora oraz Agaty – jeszcze wtedy – Paskudzkiej padł na kościół Św. Jadwigi we Wrocławiu. Było to jedno z najgłośniejszych wydarzeń sezonu. Nie przez przypadek sesja świeżo upieczonych małżonków trafiła na łamy czasopisma "Viva!".

Piotr Rubik – ślub kompozytora był sensacją. Wyglądał jak inna osoba!

Podobnie jak wiele gwiazd, Piotr Rubik postanowił wypróbować, jakie możliwości daje TikTok. To właśnie na koncie w tej aplikacji podzielił się z fanami serią zdjęć z jednego z najważniejszych dni w życiu swoim i małżonki.

14 lat za nami, przed nami wieczność – napisał Piotr Rubik w opisie tiktokowego filmiku.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Dziś Piotr Rubik jest znany jako szatyn o naturalnie kręcących się włosach. Tymczasem jeszcze 14 lat temu kompozytor słynął z całkowicie innego uczesania. Nie tylko był regularnym użytkownikiem prostownicy – zgodnie z ówczesną modą – lecz także używał farby do włosów w kolorze platynowym.

Myślałam, że to Gracjan Roztocki.
Na początku myślałam, że to Wiśniewski – dziwili się komentatorzy, którzy wcześniej nie widzieli (albo zapomnieli) Piotra Rubika w starym wydaniu.

Z biegiem lat Piotr Rubik całkowicie zmienił uczesanie. Zamiast rozjaśniać i prostować włosy, kompozytor postawił na naturalność. A co z panną młodą? Najwyraźniej Agata Rubik wygrała na genetycznej loterii, ponieważ trudno dopatrzeć się u niej jakichkolwiek śladów upływu czasu. Co ciekawe, wielu internautów przyznawało, że myliło wybrankę Rubika z... Anją Rubik, światowej sławy modelką.

Ale ona piękna.
Żona to wiecznie młoda i piękna.
Jak byłam mała, to myślałam, że to jest Anja Rubik – zachwycali się Agatą Rubik internauci (TikTok).
Zobacz także: Zobacz też: "Power Couple". Przemoczona Agata Rubik krzyczy na Piotra Rubika
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić