Tadeusz Rydzyk pęka z dumy. Wyróżnienie dla TV Trwam

55

Ojciec Tadeusz Rydzyk ma powody do dumy. Telewizja Trwam oraz Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu założone przez toruńskiego redemptorystę zostały wyróżnione przez szczecińskich leśników.

Tadeusz Rydzyk pęka z dumy. Wyróżnienie dla TV Trwam
O. Tadeusz Rydzyk pęka z dumy. (PAP)

W miniony weekend w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Lasów Państwowych "Bażyna" w Pogorzelicy w województwie zachodniopomorskim odbył się piknik absolwentów MBA. Podczas tego wydarzenia szczególne wyróżnienie otrzymała Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu założona przez o. Tadeusza Rydzyka.

Otrzymaliśmy statuetkę "przyjaciel szczecińskich leśników", co jest dla nas ogromnym zaszczytem i ufamy, że będziemy wszystko czynić, aby zasłużyć sobie na tytuł "przyjaciel wszystkich leśników w Polsce". Od wielu lat, odkąd przy naszej uczelni działał śp. pan prof. Jan Szyszko, edukacja ekologiczna się rozwija i ufam, że będzie przynosić owoce – poinformował rektor uczelni, o. dr Zdzisław Klafka w TV Trwam.

Wyróżniona została także TV Trwam, która otrzymała statuetkę m.in. za cykl reportaży obrazujących pracę szczecińskich leśników. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, Andrzej Szelążek zaznaczył, że TV Trwam została wyróżniona za pokazywanie prawdy o leśnikach.

Trzeba powiedzieć, że relacje ekipy z TV Trwam, które były później emitowane, oddają prawdę o szczecińskich leśnikach. W tych czasach jest to bardzo ważne, ponieważ rozlega się mnóstwo hejtu od różnego rodzaju organizacji pseudoekologicznych, które nas atakują, bardzo często mówiąc nieprawdę, a tutaj jest czysta prawda. TV Trwam w szczególny sposób za to podziękowaliśmy – podkreslił Andrzej Szelążek.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Rydzyk o Czarnku. Reakcja posłanki
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić