Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Tadeusz Rydzyk pęka z dumy. Wyróżnienie dla TV Trwam

40
Podziel się:

Ojciec Tadeusz Rydzyk ma powody do dumy. Telewizja Trwam oraz Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu założone przez toruńskiego redemptorystę zostały wyróżnione przez szczecińskich leśników.

Tadeusz Rydzyk pęka z dumy. Wyróżnienie dla TV Trwam
O. Tadeusz Rydzyk pęka z dumy. (PAP)

W miniony weekend w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym Lasów Państwowych "Bażyna" w Pogorzelicy w województwie zachodniopomorskim odbył się piknik absolwentów MBA. Podczas tego wydarzenia szczególne wyróżnienie otrzymała Akademia Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu założona przez o. Tadeusza Rydzyka.

Otrzymaliśmy statuetkę "przyjaciel szczecińskich leśników", co jest dla nas ogromnym zaszczytem i ufamy, że będziemy wszystko czynić, aby zasłużyć sobie na tytuł "przyjaciel wszystkich leśników w Polsce". Od wielu lat, odkąd przy naszej uczelni działał śp. pan prof. Jan Szyszko, edukacja ekologiczna się rozwija i ufam, że będzie przynosić owoce – poinformował rektor uczelni, o. dr Zdzisław Klafka w TV Trwam.

Wyróżniona została także TV Trwam, która otrzymała statuetkę m.in. za cykl reportaży obrazujących pracę szczecińskich leśników. Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie, Andrzej Szelążek zaznaczył, że TV Trwam została wyróżniona za pokazywanie prawdy o leśnikach.

Trzeba powiedzieć, że relacje ekipy z TV Trwam, które były później emitowane, oddają prawdę o szczecińskich leśnikach. W tych czasach jest to bardzo ważne, ponieważ rozlega się mnóstwo hejtu od różnego rodzaju organizacji pseudoekologicznych, które nas atakują, bardzo często mówiąc nieprawdę, a tutaj jest czysta prawda. TV Trwam w szczególny sposób za to podziękowaliśmy – podkreslił Andrzej Szelążek.
Zobacz także: Rydzyk o Czarnku. Reakcja posłanki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
obserwator>
2 miesiące temu
Ciekawi mnie czy to wyróżnienie przyznali sami ci co siedzą"w kieszeni" u Rydzyka bo nikt obcy nie dał by tak się obyć w propagandę tego faceta.
Kasa-
2 miesiące temu
To już jakiś jaja są robione z Polaków przez ePiSkopat.
LUK
2 miesiące temu
Taaak, prawda i tyko prawda. Gdyby nie teściowa - jak żyła, to nie przyszło by mi do głowy codziennie słuchać radia Maryja. A tak to słuchałam go od 1990 roku codziennie do 2017 roku i dopiero w tym okresie czasowym zrozumiałam ile w tych nadawaniach nienawiści, napuszczania jeden na drugiego, szukania wszędzie wrogów, a najgorsze to były telefony od słuchaczy: pełne nienawiści. Ksiądz? Często tą nienawiść tylko podsycał. Ile kłamstw się nasłuchałam. Skończyło się na tym że przestałam chodzić do kościoła bo tam miłosierdzia jak i na tym radiu nie użyczysz, wszędzie szukają niezgody i baraniego posłuszeństwa. A napuszczać na innych to są mistrzami.
rem
2 miesiące temu
Viva ciemnogród. Hańba rozumnym.
Adrian
2 miesiące temu
Szkoda tylko tych którzy oglądają tą błazenadę i co miesiąc płacą z nadzieją na lepsze miejsce w niebie chyba .Co by nie gadać to pomysł na biznes gościu miał nie kiepski i jak zaowocowało 😉.
@meryt
2 miesiące temu
Tato(!) chwalą nas. Kto? Wy mnie a ja was.
Bella
2 miesiące temu
W Rosji Cyryl, w Polsce Rydzyk
Tak będzie
2 miesiące temu
Czas na nagrodę za najlepszą dietę świata, jak zrobić z cieniasa bogatego grubasa.
Bella
2 miesiące temu
Obyś już pękł raz na zawsze
GKM-iak
2 miesiące temu
Rydzyk lubi przepych i bogactwo ale przecież któż nie ma pokus....
Rowernik
2 miesiące temu
Jest tu na forum wątek pytania z przekąsem, ile zrobił dla Ukraińców. Typowe szukanie kija, ktorym się chce psa koniecznie uderzyć. W mediach podawano, że chocby sam Caritas udzielił Ukraińcom pomocy finansowej w wysok.100 mln zł, a rzeczowej o takiej samej wartosci. Zakony udzielają kwater, pomagają przez posługę. Zrobiłes, hejerze poszczuty przez media lewicowo-liberalne choc cokolwiek znaczacego w wymiarze lokalnym jak o.Rydzyk i jego zakon plus swieccy w wymiarze ogólnopolskim? Radio, tv, sanktuarium, muzeum ratowania Żydów, czasopismo, uczelnia... Tak cie zaprogramowano, że na sam dźwięk nazwiska dyszysz z wsciekłością - to efekt medialnej zorganizowanej manipulacji, ktorej zreszta podlegali inni w przeszłosci, tak zwalczano i niszczono dobre imię ojcu Kolbe (radio, wielki klasztor, czasopismo o nakl.1 mln egz.), o.Beyzymowi(szpital dla trędowatych na Madagaskarze za składki Polakow w zaborach, 1910 r.). Kiedy Kościół odnosi sukces w ewangelizacji, wtedy budzi sie wściekły atak. To bardzo znaczące.
Janek
2 miesiące temu
Pęka z obżarstwa....haha. Może dałbyś Rydzyku Ukraińcom jakieś kwatery. Coś zrobił dla ludzi a nie tylko wyłudzał pieniądze....
Wierzący w pr...
2 miesiące temu
Ha ha ha ale wyróżnienie nigdzie Tadzia zagranicą nie chce wszycy się od niego odwrócili Tadziu ma zakaz głoszenia słowa Bożego w Kanadzie,USA i innych państwach Ale nasze lizyd..y z PiS nagradzają szatana Rydzyka Co się dziwić przecież PiS ustanowił nową wiarę To jest tak Rydzyk to Bóg Lech Kaczyński to Jezus specjalnie z małej litery no i został nam Jarosław Kaczyński czyli duch sw😉
Rowernik
2 miesiące temu
Człowiek tak twórczy jak sw.Maksymilian Kolbe, bo ten franciszkanin też zajmował sie mediami - wydawał Rycerza Niepokalanej w nakładzie dochodzącym do 1 mln egz., stworzył radio, a również budował - wybudował największy na swiecie klasztor(bylo tam bodaj nawet i 1 tys zakonników). O.Rydzyk z zakonnikami i ludźmi swieckimi: radio, tv, czasopismo, sanktuarium z muzeum (to wynikające z przepisów dofinansowanie panstwa na to muzeum pozwalało rzucać oszczerstwa, że panstwo finansuje radio lub tv), uczelnia, a wokół radia wspolnota ludzi i np.wspomaganie biednych, potrzebujacych (jest o tym osobna audycja w RM). Był w historii też inny człowiek twórczy, bł.o.Beyzym, ktory zbudował na Madagaskarze szpital dla trędowatych. Obaj, Kolbe i Beyzym byli atakowani, mimo że czynili samo dobro. O.Rydzyk podobnie - wymienione dziela nie sa komercyjne i mają charakter chrzescijanski, ewangelizujący. Ale TO WŁAŚNIE jest "zbrodnia" w oczach diabła i jego sług.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić