Kulturyści z meksykańskiego więzienia

1 z 7Resocjalizacja

Obraz
© Forum | MARGARITO PEREZ RETANA

Władze więzienia Atlacholoaya w meksykańskim stanie Morelos zgodziły się na organizację konkursu kulturystycznego. Spośród więźniów zostanie wybrany mister, który będzie mógł cieszyć się tytułem przez cały rok. Zdaniem władz takie wydarzenia mają pomóc w resocjalizacji przestępców. Zobaczcie, jak konkurs wyglądał od kuchni!

2 z 7Profesjonalizm

Obraz
© Forum | MARGARITO PEREZ RETANA

Jak na więzienne warunki, konkurs przygotowano dość profesjonalnie. Na dziedzińcu wyznaczono specjalne miejsce, na którym więźniowie prężyli muskuły. Niektórzy z nich naprawdę mają się czym pochwalić.

3 z 7Wzorowe zachowanie

Obraz
© Forum | MARGARITO PEREZ RETANA

Warunkiem uczestniczenia w konkursie było wzorowe zachowanie. To dość mocno ograniczyło liczbę osób, mogących ubiegać się o tytuł mistera.

4 z 7Olejki

Obraz
© Forum | MARGARITO PEREZ RETANA

Smarowanie olejkiem to podstawa w tego typu konkursach. Dzięki temu łatwiej podkreślić karnację i uwydatnić muskulaturę.

5 z 7Fotka

Obraz
© Forum | MARGARITO PEREZ RETANA

Pozowanie i prezentacja muskułów. Wielu z więźniów nie wygląda na silnych, ale musicie pamiętać, że do więzienia z reguły nie trafia się przez przypadek.

6 z 7Pompki

Obraz
© Forum | MARGARITO PEREZ RETANA

Ćwiczenia fizyczne powodują, że do mięśni napływa krew. Dzięki temu wydają się większe i wzrasta szansa na zdobycie tytułu więziennego mistera.

7 z 7Zaplecze

Obraz
© Forum | MARGARITO PEREZ RETANA

Przed wejściem na scenę czuć nerwową atmosferę. Niby większość osadzonych traktuje konkurs z przymrużeniem oka, ale tytuł będzie oznaczał prestiż i szacunek na spacerniaku.

Wybrane dla Ciebie