o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Andrzejki 2020. Najzabawniejsze MEMY w internecie

0
Podziel się

Andrzejki 2020 to czas zabawy i wróżb. Choć w tym roku pandemia wielu osobom, które planowały dość hucznie świętować andrzejki, pokrzyżowała plany, to jednak twórcy memów stanęli na wysokości zadania. Dzięki nim śmieszne andrzejkowe memy możemy oglądać w internecie.

Andrzejki 2020. Najzabawniejsze MEMY w internecie
Andrzejki 2020. Memy o andrzejkach w internecie (demotywatory.pl)
bDyNhnat

Andrzejki 2020. Śmieszne MEMY

Andrzejki to noc wróżb poprzedzająca imieniny Andrzeja. Przypada 29/30 listopada. W tym czasie tradycyjnie przelewa się wosk przez klucz. Niektórzy wierzą, że z powstałych w ten sposób figur można przepowiedzieć, co czeka nas w kolejnym roku.

bDyNhnav

Andrzejki to głównie czas wróżb o charakterze matrymonialnym. Panny i kawalerowie wróżą sobie, czy w najbliższym czasie wezmą ślub. Andrzejki to również okazja do dobrej zabawy. Niestety, przez pandemię koronawirusa świętowanie andrzejek w tym roku nie przebiegało tak hucznie jak w latach ubiegłych.

Andrzejki 2020. Zabawne MEMY w internecie

Od lat na niemal każdy temat powstają MEMY. Nie inaczej jest z andrzejkami. Twórcy andrzejkowych memów najczęściej sięgają po tematy wróżb, imprezy zakrapianej alkoholem, a także przywołują znanych Andrzejów. Odkąd prezydentem Polski jest Andrzej Duda, często pojawia się on właśnie na memach.

bDyNhnaB

Wiele zabawnych andrzejkowych memów można znaleźć w internecie. Prym wiedzie tu strona demotywatory.pl, gdzie takich obrazków nie brakuje.

bDyNhnaC
bDyNhnaD
bDyNhnaW
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić