aktualizacja 

Anna Popek mówi o byłym partnerze "To spóźniony błąd młodości"

19

Anna Popek postanowiła zabrać głos w sprawie swojego życia uczuciowego. Ostatnio bowiem doszły jej słuchy, że były partner dziennikarki dalej powołuje się na łączącą ich niegdyś relację.

Anna Popek mówi o byłym partnerze "To spóźniony błąd młodości"
Anna Popek rozstała się z partnerem. (ONS)

Anna Popek rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, tym razem postanowiła zrobić jednak wyjątek. Dziennikarka TVP zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym potwierdziła plotki o rozstaniu z fotografem Tomaszem Krupą. Popek zakończony romans określiła jako "spóźniony błąd młodości".

Kochani, zazwyczaj nie komentuję moich spraw osobistych, zwłaszcza tych związanych z uczuciami. Dzisiaj jednak muszę się odnieść do publikacji na kilku portalach. Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza - pisze Anna Popek.

Dziennikarka rozstała się z partnerem

W dalszej części oświadczenia Anna Popek pisze o tym, że doszły jej słuchy, że w dalszym ciągu utrzymuje kontakt z Tomaszem Krupą. Popek stanowczo temu zaprzeczyła.

Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca. Każdy jest kowalem własnego losu i w tym duchu powinniśmy traktować doświadczenia, które przynosi nam życie - napisała dziennikarka TVP.

O relacji Anny Popek i Tomasza Krupy nie ma wielu informacji w mediach. Para rzadko pokazywała się publicznie. Wiadomo jednak, że Popek często była muzą fotografa. Piękne zdjęcia, które wykonał Krupa, dziennikarka swego czasu często zamieszczała na swoim Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zobacz też: Anna Popek o stylu Karoliny Pajączkowskiej: "Od tego jest stylista"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić