aktualizacja 

Aż chce się płakać! Chłopcy rzucali pieskiem jak piłką

82

Aż trudno w to uwierzyć. 6- i 9-latek wymyślili sobie zabawę polegającą na rzucaniu szczeniakiem! Pies szybował kilka metrów w górę, a następnie lądował na ziemi. Sprawa trafiła do sądu, który już ogłosił wyrok.

Aż chce się płakać! Chłopcy rzucali pieskiem jak piłką
Rzucali szczeniakiem jak piłką (Facebook)

Dzieci mają różne pomysły. Czasem są dziwne, czasem są niezrozumiałe, a czasem po prostu skandaliczne. Tym ostatnim przymiotnikiem można określić zabawę, jaką urządzili sobie chłopcy w wieku 6 i 9 lat.

Podrzucali małym pieskiem jak piłką. Bezbronny szczeniaczek uderzał o ziemię lub wpadał do kałuży. Wszystko działo się tuż obok domu chłopców. Nikt nie reagował...

Nagranie ze skandalicznej zabawy trafiło do sieci. Sprawę nagłośniło Pogotowie dla Zwierząt.

Dwóch chłopców w wieku 6 i 9 lat podrzucało psem jak piłką do gry. Wszystkie te drastyczne zachowania są na filmie, jaki udało się nam zdobyć. Wszystkie dane tych osób, ich fotografie złożyliśmy wraz z zawiadomieniem w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. Natychmiast po ustaleniu sprawców poczyniliśmy próby ustalenia, gdzie jest pies, który rzucany był o ziemię - pisano na profilu organizacji na Facebooku.

Sąd zadecydował. Kontrowersyjny wyrok?

Zakończyły się działania sądu rodzinnego w Płocku ws. bulwersującego zachowania chłopców z Orszymowa pod Płockiem. Postępowanie zostało umorzone.

Jak informuje "Super Express", sąd podkreślał, że 6-latek "wykazuje przejawy demoralizacji". Z wydanym werdyktem nie są jednak związane żadne konsekwencje prawne.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić