o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Banaś przerywa milczenie. "Pancerny Marian" uderza w PiS

16
Podziel się

Marian Banaś powiedział, że żadnej afery z jego udziałem nie było, a wszystko zostało rozdmuchane. Prezes NIK przekazał, że "prawdziwa patologia" jest w CBA, w elektrowni w Ostrołęce, w GetBacku czy SKOK Wołomin.

Banaś przerywa milczenie. "Pancerny Marian" uderza w PiS
(East News, Piotr Molecki)
bDZSkmwl

Marian Banaś, prezes Najwyższej Izby Kontroli w wywiadzie dla Business Insidera powiedział, że nie było nigdy żadnej afery z jego udziałem. To, co się wydarzyło było prowokacją ze strony służb specjalnych, a prawdziwe afery rozgrywają się gdzieś indziej.

NIK kontroluje CBA, SKOK Wołomin, GetBack

NIK prowadzi teraz szereg kontroli w miejscach, w których faktycznie ma dochodzić do "patologii". Mowa tu m.in. o CBA, budowie elektrowni węglowej w Ostrołęce, SKOK Wołomin czy GetBack.

bDZSkmwn
Jeśli chodzi o finanse publiczne, obronność, bezpieczeństwo wewnętrzne i energetyczne oraz osoby, które odpowiadają i zarządzają tymi obszarami, posiadamy dowody świadczące o głębokich patologiach i dysfunkcji w tym zakresie - mówił prezes NIK.

Banaś powiedział także, że NIK zamierza skontrolować przejęcie Lotosu przez PKN Orlen. Ma się przyjrzeć wydatkom na usługi prawne i konsultingowe przy tym projekcie.

Banaś o relacjach z PiS

Banaś powiedział, ze jego kontakty z PiS są ograniczone. Zapytany, czy jest na wojnie z PiS, powiedział, że "nie ma żadnej wojny, nie ma żadnego zawieszenia broni".

bDZSkmwt
Nigdy nie angażowałem się w partyjne gry, zawsze byłem ponadpartyjnym urzędnikiem, nawet pełniąc funkcję szefa Krajowej Administracji Skarbowej. Jako propaństwowiec wykonywałem jak najlepiej swoją pracę. Oczywiście, że ze względu na swoje poglądy polityczne działałem w rządzie Zjednoczonej Prawicy, a nie SLD czy PO - kontynuował.
Zobacz także: Kościoły przepełnione? Policja ujawnia nowe informacje
bDZSkmwO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
mak
miesiąc temu
Teraz jest super dla większości piszących a dwa lata temu nie zostawiali suchej nitki na nim. Hipokryci, albo brak pamięci, albo piąta 'Kolumna "w nowym wydaniu.
mak
miesiąc temu
Był "burdel " w jego kamienicy czy nie odpowiedź zero -jedynkowa.
dfg
miesiąc temu
Jedziesz z nimi Banaś!!!
bDZSkmwP
taa
miesiąc temu
taaaa..wszyscy bezpartyjni..uczciwi... bez afer... tak jak Tusk i jego synalek... nowe posadki.. a 0 odpowiedzialności za czyny... wszędzie układy i układziki.. kasta tak jak brak wyroku dla Durczoka i reszty z ekipy... normalny człowiek by już dawno siedział w pierdlu...
HEJ
miesiąc temu
KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE , POLITYKA JEST DALEKA OD IDEAŁU I TO WIDAC W KAŻDYM PAŃSTWIE , CZEGO WIEC OCZEKIWAC OD POLITYKÓW ??? A NO WŁASNIE BY W TYM ZAMIESZANIU ZAUWAŻYLI ZWYKŁYCH Polaków SWOICH WYBORCÓW i dbali tez o nich a nie tylko o siebie jak to było w poprzednim rzadzie przez 8 lat
piss
miesiąc temu
bo krzesło elektryczne im sie poprostu nalezy !!!
ha ha ha
miesiąc temu
Tylko WIELKI PiS, a wam zostało tylko skamlenie
Mój nick
miesiąc temu
Ojciec Narodu nam rośnie...
nick
miesiąc temu
brawo Maryjan rozwala pis od środka
KRAKÓW
miesiąc temu
SUPER GOŚĆ ! TAK TRZYMAĆ !!!!
SUPER NEWS !
miesiąc temu
BRAWO BANAŚ !!!
detyb
miesiąc temu
PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM - PIS NA SMIETNIK HISTORII.
detyb
miesiąc temu
PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM - PIS NA SMIETNIK HISTORII.
bDZSkmwH
Tom
2 miesiące temu
Oj będzie trochę smrodu...ale im się to po prostu należy:)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić