Bezwstydny wczasowicz. 46-latek zatrzymany na Pomorzu

215

Dzieci wypoczywające w jednym z nadmorskich ośrodków na Pomorzu nie będą miały miłych wspomnień z wakacji. Maluchy były świadkami skrajnie nieprzyzwoitego zachowania jednego z wczasowiczów. W sprawie musiała interweniować policja.

Bezwstydny wczasowicz. 46-latek zatrzymany na Pomorzu
46-latek trafił w ręce policji (Policja)

W ubiegłym tygodniu policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lęborku (woj. pomorskie) otrzymali niepokojące zgłoszenie z jednej z turystycznych miejscowości na terenie powiatu lęborskiego. Według telefonującej osoby mężczyzna w średnim wieku dopuścił się nieobyczajnego zachowania na oczach dzieci.

W rozmowie ze zgłaszającymi policjanci ustalili, że przy małoletnich dziewczynkach, będących na wypoczynku letnim w nadmorskiej miejscowości w świetlicy onanizował się 46-letni mieszkaniec tego samego ośrodka - przekazał zespół prasowy KPP w Lęborku.

Przestępca seksualny zatrzymany w wakacyjnej miejscowości

Na miejsce wysłano patrol policji. Dzieci, które były świadkami bezwstydnego zachowania mężczyzny, podały funkcjonariuszom rysopis podejrzanego. Zlokalizowanie 46-latka nie zajęło mundurowym wiele czasu. Już po chwili mężczyzna był w rękach policji.

Zatrzymany 46-latek został przetransportowany do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był pijany. Kiedy wytrzeźwiał, został przesłuchany przez funkcjonariuszy pod nadzorem prokuratora.

Śledczym wyjaśniającym okoliczności zdarzenia udało się zebrać wystarczający materiał dowodowy, by postawić 46-latkowi zarzut prezentowania wykonania czynności seksualnej polegającej na onanizowaniu się przed małoletnimi poniżej 15 roku życia w celu zaspokojenia seksualnego.

Mężczyzna z pewnością pożałował swojego niemoralnego czynu. Za przestępstwo, o które został oskarżony, grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. 46-latka objęto dozorem policji i zakazem opuszczania kraju tytułem środka zapobiegawczego.

Zobacz także: Groźny wypadek w Łukowie. Kamera nagrała moment potrącenia rowerzystki na pasach
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić