Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac. Adam Hrynkiewicz
|
aktualizacja

Biegła za tramwajem z przytrzaśniętą ręką

44
Podziel się:

Horror w stołecznej komunikacji. Pasażerka biegła przez dwieście metrów obok jadącego tramwaju. Drzwi przycięły jej rękę. Pojazd zatrzymali pasażerowie wciskając hamulec bezpieczeństwa. Kobieta otrzymała mandat za za niezachowanie należytej ostrożności.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL, Andrzej Hulimka)

Do zdarzenia doszło w stołecznej linii nr 4 jadącej w kierunku Żerania. Kobieta włożyła rękę pomiędzy zamykające się drzwi trawmaju. Niestety, kierowca tramwaju nie zauważył i ruszył. Kobieta zmuszona była biec obok tramwaju, gdyż ręka zakleszczyła się i nie mogła jej wyciągnąć. Pomogli pasażerowie, którzy zauważyli sytuację i wcisnęli hamulec bezpieczeństwa - informuje Polsat News.

Jak informuje Komendy Stołecznej Policji poszkodowana skarżyła się na uraz ręki, a wezwana na miejsce załoga pogotowia ratunkowego udzieliła pasażerce pomocy. Na szczęście skończyło się na strachu, a ratownicy medyczni ustalili ostatecznie, że kobiecie nic poważnego się nie stało.

Motorniczy był trzeźwy. Nie wiadomo dlaczego nie zadziałał system, który nie pozwala na takie sytuacje. W nowoczesnych tramwajach przytrzaśnięcie nie powinno się zdarzyć, bowiem drzwi, po wykryciu przeszkody, powinny "odbić".

Nie można wsiadać do tramwaju, bądź z niego wychodzić po dzwonku ostrzegawczym. Pasażerka otrzymała mandat za niezachowanie należytej ostrożności w kwocie 250 zł.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Wiadomości
KOMENTARZE
(44)
dd
5 lata temu
motorniczy był ślepy czy niedorozwinięty?
Pp
5 lata temu
To nie problem z Polską tylko z Policja
zdziwiony
5 lata temu
Dorosła kobieta i nie wie, że nie pcha się łapy miedzy drzwi. Przynajmniej trochę się przebiegła. Na pewno wyszło jej to na zdrowie. W tych czasach ludzie prawie się nie ruszają więc 200 m biegu to coś dobrego
carpediem1979
5 lata temu
fitness Warsaw style
afsafs
5 lata temu
Przecież mogła nie słyszeć dzwonka..
yhjfdgh
5 lata temu
system nie zadziałał? a ktoś sprawdził czy w ogóle działa ?
Riper
5 lata temu
Tego typu czujniki są wyłączone po prostu
Eeee
5 lata temu
Takie coś tylko w Polsce 😠
Strange
5 lata temu
Kobieta została narażona na utratę zdrowia być może i życia bo nie zadziałał system a oni jej mandat dają na 250 zł.? Ludzie czy to jest normalne? W tym kraju granice absurdu są przekraczane coraz bardziej. Pan motorniczy nie był łaskaw zerknąć w lusterko i jakoś mandatem nie został ukarany.
!!!
5 lata temu
Ten mandat to kara za to, że urodziła się w Polsce- zresztą słuszny.
Gap
5 lata temu
komedia ten nasz kraj
kuku.
5 lata temu
Pewnie jakieś złote rączki dokonywały napraw wwagonie, żeby tylko zaoszczędzić
aabgrx5
5 lata temu
ja bym ją jeszcze do "pudła"wsadził za niuemyślne spowodowanie zatrzymanie pojazdu, no bo jak tak można. hahaha Polska krajem absurdów i głupoty
mmm
5 lata temu
System pewnie wyłączyli bo prąd brał albo czujników nie ma komu zmienić. Cebulowe podejście kupić za ostatnie pieniądze a potem nie ma kasy na utrzymanie... Kij że dzwonek dzwoni. Kierowca ma psi obowiązek zobaczyć w lusterko czy wszystko jest w porządku!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić