Wróć na
ESO
|

Była premier Ukrainy jest w ciężkim stanie. Julia Tymoszenko zakażona koronawirusem

33
Podziel się

Julia Tymoszenko, była ukraińska premier i przywódczyni opozycyjnej partii parlamentarnej Batkiwszczyna zachorowała na koronawirusa. "Jej stan jest ciężki" - poinformowała rzeczniczka Tymoszenko, Maryna Soroka.

Była premier Ukrainy jest w ciężkim stanie. Julia Tymoszenko zakażona koronawirusem
U Julii Tymoszenko wykryto koronawirusa (East News)
bCXWwegR

"Tak, niestety to prawda. Test pokazał, że Julia Wołodymyriwna ma COVID-19. Stan oceniany jest jako ciężki. Temperatura do 39. Walczy!" - napisała Maryna Soroka na Facebooku. 59-letnia Julia Tymoszenko była premierem Ukrainy w 2005 roku oraz od 2007 do 2010 roku. Kandydowała również w wyborach prezydenckich w 2010, 2014 oraz 2019 roku.

Rodzina Tymoszenko zakażona

Portal Ukraińska Prawda podaje, że koronawirusem zakazili się też córka i zięć Julii Tymoszenko. Jak donosi ukraiński portal Dzerkało Tyżnia Tymoszenko od trzech dni ma wysoką temperaturę.

bCXWwegT

Na Ukrainie łącznie zakażenie koronawirusem wykryto dotąd u 104 958 osób, zmarło 2271 chorych na COVID-19, a wyzdrowiało 52 235 pacjentów.

Szczepionka na koronawirusa do końca 2020 roku. WHO śledzi postępy ponad 170 firm

bCXWwehu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(33)
ip123
4 tyg. temu
Pogięło tę, która w pierzynach udawała chorą , z problemami układu kostnego. Po apelach Merkel z Niemiec o humanitarne traktowanie (pomimo zarzutu okradania ukraińskiego Narodu z ogromnych pieniędzy) pokazała się kilka godzin później w butach-super wysokich szpilkach. To bardzo zła kobieta i dostała w końcu złą karmę.
Ewa
4 tyg. temu
Źydowka z Ukrainy która ma na sumieniu tysiące istnień ludzkich to taka Ukraińska Hilary Clinton.
FookYu
4 tyg. temu
Tak, tak. Kiedyś też była w ciężkim stanie, gdy zamknęli ją za okradanie państwa. Oj, jak ją kręgosłup bolał, wózkiem wozili kalekę. Wypuścili ją z mamra - i cud - ozdrowiała.
bCXWwehv
ja to ja
4 tyg. temu
Przeżyje, już raz było tragicznie, ledwo żywa, wprost umierająca. Uratował ją niejaki Kwaśniewski były prezydent i niejaki pan Cox irlandczyk. Jak wyszła z więzienia cudownie ozdrowiała aż do teraz.
XXX
4 tyg. temu
A PO KILKU DNIACH CUDOWNIE OZDROWIENIE I 0 SKUTKOW UBOCZNYCH !!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (33)
edek
4 tyg. temu
i kto to pisze, katolicy, takie słowa, myślę , że protestanci!
Rom
4 tyg. temu
nie życz tego co Tobie nie miłe bo się zemści
R46
4 tyg. temu
Pilne! Polska zacznie spłacać roszczenia. Pompeo wzywa Polske do zmian przepisów i spłaty pieniędzy
plandema
4 tyg. temu
Prawie od samego początku w tym całym cyrku pandemii logiki brak całkowicie dlatego cieszy mnie fakt ze ludzie sie z tego masono virusa smieją
Antekkk
4 tyg. temu
DO OLGI -ŚWIĘTE SŁOWA ......
Prezyd. komik
4 tyg. temu
"Jakie życie - taki zgon "
Uszi
4 tyg. temu
A co nas ona interesuje ? Trza się interesować, żeby kot Naczalnika był zdrowy.
Zdzisek.,
4 tyg. temu
Ukraińcy nazywali ją Kniahini, bo miała talent do robienia prywatnych interesów na państwowym.
bCXWwehn
olga
4 tyg. temu
Syn Łukaszenki zapytał kiedyś swojego ojca „Jak żyłeś wcześniej bez dostępu do technologii: bez Internetu bez telewizorów bez klimatyzacji bez telefonów komórkowych?” Ojciec odpowiedział: „Tak jak dzisiaj żyje Twoje pokolenie: bez modlitwy bez współczucia bez honoru bez szacunku bez wstydu bez skromności bez czytania książek … My, ludzie urodzeni w latach 1939 – 1968, jesteśmy błogosławieni. Nasze życie jest tego żywym dowodem: grając i jeżdżąc na rowerach, nigdy nie nosiliśmy kasków. Nie baliśmy się chodzić samotnie do szkoły od pierwszego dnia. Po szkole bawiliśmy się do zachodu słońca. Nigdy nie oglądaliśmy telewizji przez pół dnia. Graliśmy z prawdziwymi przyjaciółmi, a nie z przyjaciółmi z Internetu. Jeśli kiedykolwiek byliśmy spragnieni, piliśmy wodę z kranu, a nie z butelki. Nie chorowaliśmy często, chociaż dzieliliśmy tę samą szklankę soku z czterema przyjaciółmi. Nigdy nie przytyliśmy, chociaż codziennie jedliśmy dużo chleba i ziemniaków. Jesteśmy przyzwyczajeni do tworzenia naszych zabawek i zabawy nimi. Dzieliliśmy się n naszymi zabawkami, książkami. Nasi rodzice nie byli bogaci. Dali nam swoją miłość, nauczyli nas cenić duchowość, dali nam pojęcie prawdziwych ludzkich wartości – uczciwość, wierność, szacunek, ciężka praca. Nigdy nie mieliśmy: Telefonów komórkowych DVD, PlayStation Xbox, gry wideo laptopów, czatu internetowego. „Ale mieliśmy prawdziwych przyjaciół!” Odwiedzając dom przyjaciela bez zaproszenia, Byliśmy ugoszczeni prostym i skromnym jedzeniem. Nasze wspomnienia były na czarno-białych fotografiach, ale były jasne i kolorowe, z przyjemnością przeglądaliśmy rodzinne albumy i z szacunkiem przechowujemy portrety naszych przodków. Nie wyrzucamy książek do kosza, stanęliśmy po nie w kolejce. Nie podawaliśmy naszego życia opinii Publicznej i nie rozmawialiśmy o życiu innych z zachwytem, tak jak Ty – pokazując swoje życie na Instagramie, publicznie omawiając swoje rodzinne sekrety w mediach. Jesteśmy unikalnym i najbardziej wyrozumiałym pokoleniem, ponieważ jesteśmy ostatnim pokoleniem, które słuchało swoich rodziców i pierwszym pokoleniem, które słucha swoich dzieci. Jesteśmy edycją limitowaną.♥️ Ucz się od nas!♥️ Doceń nas!♥️
kwch
4 tyg. temu
Czyli ja taki "ciężki stan" mam z każdą grypą.
stop o2/wp
4 tyg. temu
jest w bardzo złym stanie...od trzech dni gorączka...wygląda na to, że z 15 razy kiedy miałam przeziebienie plus przy kilku innych chorobach, które przebyłam byłam w bardzo złym stanie...nie odpuszczajmy mediom straszenia koronowirusem. nie dajmy się!
Zryty lep
4 tyg. temu
Naprawdę? To Agata Duda?
bojar58
4 tyg. temu
pan Kwaśniewski jeździł z ramienia organizacji unii europejskiej ponad 30 razy na Ukrainę w celu uwolnienia Julii a w rzeczywistości pracował dla oligarchy
szakira
4 tyg. temu
Pierwsze slysze, ze mozna byc chorym na koronawirusa😄😄😄
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić