Katarzyna Bogdańska
Katarzyna Bogdańska| 
aktualizacja 

Były radny PO Wojciech B. zabił rodzinę i popełnił samobójstwo. Wyniki sekcji zwłok

17
Podziel się:

Były radny PO zabił swoją żonę i córkę a następnie popełnił samobójstwo. Do tragedii doszło na lubelskim Czechowie. Są wstępne wyniki sekcji zwłok.

Kobiety zginęły od strzału w głowę
Kobiety zginęły od strzału w głowę (East News, Andrzej Zbraniecki)

- Wszystkie osoby zostały postrzelone z broni palnej w głowę - poinformowała Katarzyna Matusiak, szefowa Prokuratury Lublin-Północ w "Kurierze Lubelskim". Nie ujawniono listu pożegnalnego.

72-latek zastrzelił swoją 70-letnią żonę i 38-letnią córkę, a potem popełnił samobójstwo. Do tragedii doszło w Lublinie. Okazuje się, że jej sprawcą jest Wojciech B., wieloletni radny PO ze Świdnika.

Policja otrzymała zgłoszenie o godz. 21 w piątek. Funkcjonariuszy zaalarmowała starsza córka małżeństwa, która nie mogła skontaktować się z rodziną. Przyjechała z mężem do Lublina i próbowała dostać się do mieszkania przy ul. Lawinowej.

Do lokalu weszli funkcjonariusze, którzy dokonali tam makabrycznego odkrycia. Znaleziono ciała małżeństwa oraz niepełnosprawnej młodszej córki. Ciała kobiet leżały w łóżkach. Matka i córka nie żyły już kilka dni. Ciało mężczyzny znaleziono na przedpokoju. Obok leżała broń myśliwska.

Jak informuje "Kurier Lubelski" Wojciech B. w czasie poprzedniej kadencji był wiceprzewodniczącym rady miasta w Świdniku. Był także lekarzem rodzinnym i pediatrą, prowadzącym w Świdniku prywatną praktykę.

Był też myśliwym, broń posiadał legalnie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić