o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
DKP
|

Biedronka. Klientka nie wytrzymała. Pokazała, co znalazła w paczce z grochem

77
Podziel się

Pani Ewa kupiła cztery opakowania łuskanego grochu w sklepie sieci Biedronka. Zanim jednak wrzuciła zawartość opakowań do garnka, postanowiła przejrzeć ziarna.

Biedronka. Klientka nie wytrzymała. Pokazała, co znalazła w paczce z grochem
Sklep Biedronka (Getty Images, SOPA Images)
bDIoNdGt

O sprawie napisała "Gazeta Pomorska". Pani Ewa 12 lutego zakupiła w Biedronce dwa opakowania grochu łuskanego. Ponieważ w przeszłości miała już doświadczenie z podejrzaną zawartością pomiędzy ziarenkami grochu, postanowiła sprawdzić zawartość paczek.

Co się okazało? "W jednej paczce znalazłam aż pięć kamyków!" - poinformowała pani Ewa. Choć jak sama przyznaje nie wini konkretnie Biedronki, ale firmę pakującą. Ta powinna dokładnie sprawdzić zawartość opakowania. Kiedyś pani Ewa trafiła zębem na kamienie i zęba nie udało się uratować.

Co ciekawe, towar reklamować można tylko z paragonem. Klientka pozbyła się go oraz opakowania, w którym znalazła kamienie. Nie może więc sprawdzić numeru serii.

bDIoNdGv
Informujemy, że w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości zawsze wyjaśniamy nieprawidłowości z dostawcą, do identyfikacji konieczne jest jednak posiadanie numeru partii danego towaru. Jeden produkt może być dostarczany przez kilku dostawców i zdjęcie opakowania bez numeru partii nie jest wystarczające do pełnej identyfikacji - przekazała "Gazecie Pomorskiej" Biedronka.

Ostatecznie więc sprawy nie uda się rozwiązać. Ta sytuacja pokazuje, że trzeba mieć ograniczone zaufanie do producentów i sprawdzać opakowania grochu przed spożyciem.

Zobacz także: Gatunek zagrożony wyginięciem sklonowany
bDIoNdGB
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIoNdGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
Barisia
5 dni temu
Boże widzieliście co się stało? Ten filmik gdzie pielęgniarki zaczęły mówić całą prawdę o tym całym koronawirusie został usunięty z youtuba.. Ciekawe dlaczego? Jak ktoś chce można go zobaczyć wystarczy wpisać w google jesiputka. Ktoś to udostępnił ciekawa jestem tylko na jak długo...
Włodzio
5 dni temu
Ciesz się że w środku nie było robali tłustych wypasionych
bike
5 dni temu
To,że są kamienie to normalne. Mało które opakowanie nie ma, zawsze może s trafić
bDIoNdGX
oj tam
5 dni temu
wincyj pracowników sezonowych
jaa
5 dni temu
nawet nie wiem jak to skomentować....
Najnowsze komentarze (77)
sajek
3 dni temu
Ja znalazłem w czerwonej fasoli złoty pierścionek ale nie robiłem z tego afery!
lucek
3 dni temu
to nie puszka z biedronki tylko produkuje ją jakiś producent Proszę o nazwę producenta .
Pinokio
4 dni temu
Po co opisuje nie żale klientki skoro tego nie jest wstanie udowodnić.
Hinc
4 dni temu
Też mi nowina to normalne Paniusia ząbek sobie złamała? Mogla dobrze oczyscic Nie było instrukcji yo pewnie nie wiedziała co zrobić.
Johny
4 dni temu
Z Biedronką jest inny problem a mianowicie niezgodność cen na etykietach z tymi przy kasie. Oczywiście na niekorzyść klienta. Biedra bodajże przegrała sprawę w sądzie i ma płacić za to wielomilionowe kary ale z praktyki nie zrezygnowała. Kupując po kilka rzeczy w Biedrze średnio co drugie zakupy coś jest droższe niż było na etykiecie. Powiem krótko, ani tam tanio, ani smacznie a w gratisie ładnie w ch... robią więc podziękuję i już nigdy w Perdonce moja noga nie postanie ! Życzę jej bankructwa za to jak traktuje pracowników i klientów.
Ina
4 dni temu
Hmm.. Coś innego mnie zainteresowało 🤔 kupiła 2...Czy 4..
Ewa
4 dni temu
Można było paragon odtworzyć z maszyny kasujacej. Tylko troche checi.
Rakieta
4 dni temu
Przecież to produkt polski,więc to my go pakowaliśmy to świadczy tylko o naszych pracownikach
bDIoNdGP
Van
4 dni temu
A tak w ogóle to jak można jakąkolwiek roślinę czy mięso z paczki czy bez do gara ładować bez umycia i obejrzenia?! Przecież nawet taki groch to wyleciał z kombajnu, leży gdzieś i się suszy to musi być zakurzony, a kamyki to normalne zjawisko w takiej paczce.
Głodek
4 dni temu
Klientka w torebce z grochem znalazła kamyki - chciałaby reklamować towar ale wyrzuciła opakowanie i paragon. Klientka jest niepoukładana i nie dzisiejsza. Tani towar zawsze należy dokładnie prawdzić przed użyciem.
MALIN
4 dni temu
CO SIĘ DZIWISZ? JA W KAWIE ZIARNISTEJ CZIBO NATRAFIŁEM TEŻ NA KAMIEŃ, DOBRZE, ŻE PO USŁYSZENIU DZIWNEJ PRACY MŁYNKA WYŁĄCZYŁEM NATYCHMIAST URZĄDZENIE. NA MOJĄ UWAGĘ ZŁOŻONĄ INTERNETOWO DO DZIAŁU REKLAMACJI NIE OTRZYMAŁEM DO TEJ PORY ODPOWIEDZI - CZEKAM JUŻ PRAWIE ROK I NA PEWNO SIĘ JUŻ NIE DOCZEKAM.A TYM KAMYKAMI ZNALEZIONYMI W PACZCE NALEŻAŁO BY STRZELIĆ Z PROCY W CZÓŁKO PACZKUJĄCYM, ŻEBY BARDZIEJ SUMIENNIE WYKONYWALI SWOJĄ PRACĘ
Kgkg
4 dni temu
Mnie mama uczyła, że przed wrzuceniem do gara trzeba przejrzeć ziarno. Zawsze może się coś trafić. Żadna sensacja. Jak ktoś ma na dentystę to niech daje od razu do gara, może i co innego się trafi
Marcin108
4 dni temu
Mi tam kamienie akurat nie przeszkadzają jak jestem głodny to zjem wszystko
Dzidka
4 dni temu
Dobrze że nie kamień z napisem Love
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić