Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Ciała w szambie. Fatalny finał libacji w Szczebrzeszynie pod Zamościem

12
Podziel się:

Ogromna tragedia koło Zamościa. Na jednej z posesji w Szczebrzeszynie policjanci odnaleźli ciała dwóch mężczyzn. Odnaleziono je w nieczynnym już zbiorniku na nieczystości. Obaj to mieszkańcy Szczebrzeszyna w wieku 64 i 39-lat.

Ciała w szambie. Fatalny finał libacji w Szczebrzeszynie pod Zamościem
Tragiczny finał libacji. Ciało znaleźli w szambie (Policja)

Tragedia z udziałem dwóch mężczyzn wydarzyła się w ostatni weekend. W sobotę rodzina jednego z nich powiadomiła o zaginięciu 64-letniego mężczyzny ze Szczebrzeszyna (województwo lubelskie). Ostatni raz bliscy widzieli go w piątek.

Wcześniej wiadomo było jedynie, że w godzinach przedpołudniowych wspólnie z kolegą spożywał alkohol, a następnie obaj wyszli z domu. Do chwili zgłoszenia zaginięcia nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginionego szukali miejscowi funkcjonariusze policjanci oraz mundurowi z Zamościa. Niestety poszukiwania 64-latka zakończyły się tragicznie. Jego ciało odnaleźli policjanci. Mężczyznę odnaleziono w nieczynnym zbiorniku na nieczystości znajdującym się na terenie posesji, gdzie mieszkał.

Podwójna tragedia

W zbiorniku tym odnalezione zostało również ciało jego znajomego – 39-latka ze Szczebrzeszyna, z którym dzień wcześniej spożywał alkohol i razem wyszli z domu.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu wykonali czynności procesowe. Ciała mężczyzn zostały zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Śledczy ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do podobnej tragedii doszło rok temu. W powiecie jędrzejowskim kobieta dostrzegła na podwórzu posesji odsuniętą pokrywę od przydomowego szamba. Kiedy zajrzała do zbiornika, ujrzała ciało swojego 59-letniego brata.

Na miejsce przybyli ratownicy pogotowia i straż pożarna. Strażacy wyciągnęli mężczyznę z szamba, ale na pomoc dla niego okazało się już zbyt późno. Lekarz pogotowia stwierdził zgon poszkodowanego.

Zobacz także: Kontrowersyjny ambasador zostanie w Polsce? Odpowiedź z MSZ
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
bolo
2 miesiące temu
po co ta pisanina , niedługo dołączycie do niego
Ojej.
2 miesiące temu
No gorszy koniec, to trudno sobie wyobrazić.
Nienamkwrzyci...
2 miesiące temu
To nie jest przypadek nie mogę powiedzieć kim jestem ... boję się namierzenia przez służby. Po wypiciu alkoholu gdy otworzysz właz do szamba uruchamia się brama do innego świata ... Niby szambo nieczynne? To gdzie kupa leciała? Gdy brama się otwiera zabiera twoja duszę i całe szambo które wygląda jakby było wyschnięte aby wrócić musisz być dalej pijany ..ludzie są w szoku bo po drugiej stronie wszystko jest ze złota nawet ta kupa która przeszła... no i zapominasz i już nie wracasz. Gdy umiera twoje ciało to i umiera to astralne ... I całe złoto przepada.
Józef Kielisz...
2 miesiące temu
Grubo musiało być. Ale przynajmniej dobrze zakonserwował o,😵
BezczelnyFaga...
2 miesiące temu
Lubelskie to obok Podkarpacia, Podlasia, Śląska i świętokrzyskiego, bastion ciemnoty i podczłowieczeństwa.
to wina 500+
2 miesiące temu
wrej
ZUS for all
2 miesiące temu
Gdyby płacili ZUS nie mieli by pieniędzy na alko
........
2 miesiące temu
Jak to na wsiach, szamba odkryte, młockarnie zostawione na chodzie, a każdy kmiot nawałony jak przystało na agrounite.....
BHPowiec
2 miesiące temu
Szabo to nie basen do nurkowania tylko do oddawania kanalii.
Elek
2 miesiące temu
To nie chrząszcz ich tam umiescił? A może chcieli go pojmać aby już więcej nie brzmiał w trzcinie? I w zasadzkę wdepn. Eli?
furia
2 miesiące temu
W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie i Szczebrzeszyn z tego słynie. Kiedyś wracałam z wycieczki z Peru. Nad Andami, steward zapytał, co może podać mi do picia. Nie chcę pana inkomodować, więc proszę o wódkę. A on na to. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie. I wódeczka dla Pani. Zamojszczyzna, Roztocze, to jeden z najpiękniejszych regionów świata. Eh. Gdybym była bogata, już tam czekają czyste powietrze, łąki pachnące, nasłonecznione wąwozy pełne poziomek, kwiaty przy drodze i strumyki ze śniegu na wiosnę. Słodycz tego regionu niedoceniana. Ale jak słusznie napisał poeta, Szczebrzeszyn to jest kraj pijany. Dlaczego bóg uwziął się na tą szlachetną krainę? Rozpacz rozrywa serce. I tyle.
Jyts
2 miesiące temu
Takich pułapek mnogo po wsiach. Skoro to na jego posesji to poniekąd sam sobie winien.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić