Czarnek chudnie w oczach. Metamorfoza ministra

350

Minister Czarnek, po tym, jak podzielił się swoim planem odchudzania dzieci, obiecał, że najpierw zadba o swoje zdrowie. Podobno jeszcze za wcześnie, by mówić o spektakularnych efektach.

Czarnek chudnie w oczach. Metamorfoza ministra
Minister rozwoju i edukacji Przemysław Czarnek. (YouTube)

W lutym minister Czarnek podzielił się swoim planem odchudzania uczniów. Jego zdaniem zasiedzenie w czasie pandemii przyczyniło się do wzrostu wagi dzieci, a szczególnie dziewcząt. Stwierdzenie to odbiło się niemałym echem w kraju.

Media zauważyły, że sam minister figurą nie grzeszy. Okazało się, że sam ma kilka nadprogramowych kilogramów. Czarnek obiecał, że w czasie Wielkiego Postu zrzuci minimum 5 kg. Post kończy się 3 kwietnia, a minister już informuje, że na wadze ubyło mu 5,5 kg. Ale czy jest się już z czego cieszyć?

Brawo, że trochę schudł, ale minister musi pamiętać, że na razie pozbył się głównie wody, a nam zależy na tkance tłuszczowej. A to ona jest przyczyną wielu chorób! - powiedział "Faktowi" trener personalny Adam Bartosiak.

Jeśli minister chce zachwycać zdrową sylwetką, przed nim jeszcze długa droga. Trener personalny Adam Bartosiak, zauważył, że w przypadku Przemysława Czarnka najlepsze efekty zdrowotne dałoby zrzucenie ok 20kg. Póki co, obiecane 5 kg, to woda, której zrzucenie nie przełoży się na stan zdrowia. A przecież o to się głównie rozchodzi, prawda?

Zobacz także: Zakupy po pandemii. "Niektóre zachowania pozostaną"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić