Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Dantejskie sceny nad jeziorem w Szczecinie. W akcji senior i naga 23-latka

907

Skandal nad Jeziorem Głębokim położonym w Szczecinie. Starszy mężczyzna publicznie dotykał młodą kobietę, która stała naga nad wodą. Jedna z osób postanowiła interweniować i wezwać policję. Sieć obiegły nagrania z tego zajścia.

Dantejskie sceny nad jeziorem w Szczecinie. W akcji senior i naga 23-latka
Skandal nad Jeziorem Głębokim. Naga kobieta publicznie dotykana przez seniora (Internet, Nagranie czytelnika)

Do naszej redakcji wpłynęło nagranie, które pochodzi znad Jeziora Głębokiego, znajdującego się w granicach administracyjnych Szczecina. Film prezentuje młodą kobietę, stojącą nago nad wodą, która jest publicznie dotykana przez znacznie starszego od niej mężczyznę. Rowerzysta dotyka jej piersi. Młoda kobieta zdaje się zupełnie nie krępować całą sytuacją.

- Panu nie jest wstyd dziecko macać. Panu nie jest wstyd! - krzyczy kobieta, która postanowiła zainterweniować w tej sytuacji. Dodała, że na miejscu pojawi się wkrótce policja. Bezwstydny rowerzysta podszedł do kobiety. - No i co? - zapytał, po czym się oddalił. - Starszy mężczyzna obmacuje sobie dziecko. I jeszcze pijane albo naćpane - dodaje kobieta. - Pan sobie postoi, poczeka na policję - mówi, gdy mężczyzna podszedł do roweru.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Warunki przy budowie w Międzyzdrojach

Kobieta, która zainterweniowała w tej sprawie, skierowała także kilka słów do nudystki. Naga kobieta prawdopodobnie pochodziła zza wschodniej granicy. Polka próbowała jej wytłumaczyć, że to, co robi, jest z perspektywy polskiego prawa karalne. Młoda kobieta zaczęła przepraszać. - Nie mogę tak robić? - dopytywała nudystka.

- Nie wolno tak robić, jesteś w Polsce, dostosuj się do przepisów, do prawa, dziewczyno. Za co przepraszasz? Po prostu się k***a ubierz, a nie ukraińskie piosenki puszczasz, skaczesz goła i dajesz się obmacywać każdemu - mówi zbulwersowana kobieta. - To nie jest burdel. Tu są rodziny - mówiła do nagiej dziewczyny. Ta odpowiedziała, że "w Europie" może chodzić nago. - Jesteś w Polsce, to się zorientuj. Nie wolno - odpowiedziała jej Polka.

Naga kobieta nad Jeziorem Głębokim. Policja komentuje

Z nagrania wynika, że zdarzenie miało miejsce prawdopodobnie w jedną z czerwcowych niedziel. Tropem w tej sprawie była koszulka seniora - jeden z internautów słusznie zauważył, że posiadał on emblemat jednego ze szczecińskich klubów rowerowych. Dlatego też skierowaliśmy zapytanie do miejscowej policji, czy mundurowi dostali zgłoszenie w tej sprawie i czy podjęli jakieś czynności.

W odpowiedzi na zapytanie potwierdzamy zaistniałą sytuację, która miała miejsce 23 czerwca 2024 roku. W związku ze zgłoszeniem, dotyczącym przebywania w okolicach Jeziora Głębokiego kobiety "niewłaściwie ubranej", na miejsce zostali wezwani funkcjonariusze. Nie zastali osoby zgłaszającej, a 23-letnia kobieta, której dotyczyło zgłoszenie była już ubrana - przekazał nam mł. asp. Paweł Pankau, oficer prasowy KMP w Szczecinie.

Po tym, jak nagranie ujrzało światło dzienne, policja dotarła do uczestników zajścia. - Zostali oni poinformowani o dalszych możliwościach prawnych. Na ten moment żadne z państwa nie zgłosiło popełnienia wykroczenia, ani przestępstwa - dodał rzecznik policji.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić